SILBO, ekspert w dziedzinie produkcji opakowań, po raz trzeci z rzędu uzyskał certyfikat JAKOŚĆ ROKU® w kategorii INNOWACJA.

SILBO z certyfikatem JAKOŚĆ ROKU® 2017!

Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie statuetek, nastąpi podczas Gali Finałowej organizowanej w ramach IV Europejskiego Kongresu Jakości, który odbędzie się 21 marca 2018 r. w Hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi.

Innowacje to ścieżka, którą SILBO podąża od lat. Certyfikat JAKOŚĆ ROKU® to największa w Polsce inicjatywa wspierająca firmy dbające o najwyższą jakość w biznesie. Projekt od 12 lat promuje przedsiębiorstwa, organizacje i jednostki naukowo-badawcze, dla których wysoka jakość usług, produktów, innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań stanowi priorytet, a także wyznacza ścieżkę rozwoju.

Firma SILBO otrzymała Certyfikat na podstawie decyzji Kapituły oraz audytu, przeprowadzonego przez Fundację Qualitas. Zweryfikowano wówczas takie elementy jak: wdrażanie i doskonalenie systemów zarządzania, budowanie kultury organizacyjnej, komunikacja z pracownikami i interesariuszami, rozwijanie wiedzy, umiejętności i kompetencji zespołu, doskonalenie procesów produkcyjnych, wyrobów i usług, rozwój innowacji produktowych, a także wdrożone narzędzia zarządzania jakością i stałego doskonalenia. Istotnym aspektem oceny przedsiębiorstwa było również zaangażowanie w działalność społeczną, wdrożone inwestycje proekologiczne oraz działania związane z poprawą oddziaływania na środowisko naturalne.

 

Dowiedz się więcej o SILBO

 

Źródło: SILBO