SISTRADE, ogólnoświatowy producent systemów ERP/MIS dla przemysłu opakowaniowego uczestniczy w 4 edycji targów PACKAGING INNOVATIONS Warszawa 2012, które odbędą się w dniach 14-15 Marca.

SISTRADE UCZESTNICZY W 4 EDYCJI TARGÓW PACKAGING INNOVATIONs wARSZAWA 2012

System oferuje niezbędne narzędzia do pełnego zrządzania drukarnią opakowaniową. Posiada moduł kalkulacyjny, planowania produkcji w czasie rzeczywistym, zarządzania produkcją oraz zbierania informacji z maszyn produkcyjnych. Posiada wdrożoną bazę opakowań ECMA oraz FEFCO. Dostęp do każdej funkcji systemu odbywa się z poziomu przeglądarki internetowej.

Nowością jest wykorzystanie technologii Augmented Reality w najnowszej wersji systemu Sistrade Print, którą to będziemy zaszczyceni Państwu zaprezentować podczas targów PACKAGING INNOVATIONS dnia 14-15 marca 2012.

Zapraszamy na stoisko A 23.SISTRADE - Software Consulting, S.A. jest producentem zintegrowanych systemów MIS/ERP dla producentów opakowań o zasięgu ogólnoświatowym. Posiada swoje oddziały w Lizbonie, Porto, Madrycie, Paryżu, Frankfurcie, Mediolanie, Warszawie, Sao Paulo, Istambule Abu Dhabi, Paryżu oraz Mediolanie. SISTRADE jest firmą certyfikowaną przez IAPMEI jak i SME Lider, i posiada certyfikat ISO 9001 i NP 4457.


Źródło: ''