W ostatnich dniach października br. w siedzibie firmy Heidelberg Polska miała miejsce kameralna uroczystość związana z przekazaniem przez Pana Krzysztofa Mijala skanera Linotype-Hell Chromagraph S 3500, który przez wiele lat wykorzystywany był i „pełnił swoją służbę” w firmie Mipo Centrum Elektronicznej Kreacji Obrazu.

Skaner Linotype-Hell Chromagraph S 3500 przekazany dla Heidelberg Polska
Mipo Centrum Elektronicznej Kreacji Obrazu (www.mipo.com.pl) Pana Krzysztofa Mijala to firma reklamowo-poligraficzna. Wydawca dodatków tematycznych Dziennika Gazeta Prawna i Rzeczpospolita. Jej tradycje i doświadczenie sięgają początków komercyjnego rynku prepress w Polsce, a historia to setki zrealizowanych projektów i tyleż samo produkcji reklamowych. Firma działa od 1993 roku.Skaner Linotype-Hell Chromagraph S 3500 to jedno z tych urządzeń, które przez wiele lat wyznaczały standardy technologii procesów przemysłowego skanowania w latach, gdy współczesne techniki cyfrowego obrazowania i przygotowania materiałów do druku miały swoje gorące, złote lata. Urządzeń, które tworzyły i zmieniały poligrafię.
To urządzenie jest częścią historii także firmy Heidelberg, wzbogacając ją w istotny sposób.Przekazany przez Pana Krzysztofa Mijala skaner Chromagraph S 3500 stanął w holu siedziby firmy Heidelberg Polska, aby przypominał wszystkim gościom odwiedzającym siedzibę firmy o historii z nim związanej i o szlachetnej sztuce jaką jest poligrafia.

Więcej informacji:
Heidelberg Polska Sp. z o.o.
Tomasz Pawlicki
Dyrektor Marketingu
Tel.: +48 22 57 89 550
E-mail: tomasz.pawlicki@heidelberg.com

Źródło: ''