Firma Sweet Taste wprowadziła do swojej oferty nową kategorię - Słodycze Targowe. Produkty z tej kategorii zostały zaprojektowane w celu wsparcia promocji firm na imprezach targowych.

W jaki sposób wyróżnić markę spośród tysięcy wystawców na targach branżowych? Sweet Taste proponuje słodycze reklamowe w oryginalnych, niepowtarzalnych opakowaniach, które doskonale wyrażą unikalną osobowość każdej firmy.

W ofercie Słodyczy Targowych znajdują się: czekoladowy wizytownik – kreacja składająca się z dwóch finezyjnych czekoladek reklamowych oraz miejsca na wizytówkę, mini roladka z kremem czekoladowym w opakowaniu z logo firmy, obwarzanki i paluchy reklamowe.

Tego rodzaju upominki firmowe to zarówno znakomite nośniki reklamowe, wyróżniające firmę wraz z jej produktami i usługami, jak również praktyczna i smaczna przekąska na imprezach targowych.

Sweet Taste to marka słodyczy reklamowych, która powstała w 2007 roku jako rezultat wielkiej pasji i ciągłego poszukiwania rozwoju nowych, efektywnych narzędzi komunikacji marketingowej zespołu specjalistów TASTE - Agencja Reklamowa.

TASTE od ponad dziesięciu lat zajmuje się kompleksową realizacją projektów z zakresu marketingu strategicznego, przyczyniając się tym samym do wzrostu wyników sprzedaży swoich Klientów.Źródło: Sweet Taste
Źródło: ''