Słoik do kremu Orion zyskał pozytywną ocenę ekspertów konkursu i tym samym zakwalifikował się do finału "Dobry Wzór 2016".

Słoik firmy Politech w finale

Finałowa kategoria produktu to "Grafika użytkowa i opakowania". Słoik oceniany był pod kątem cech wizualnych, ekonomicznych, użytkowych. Wśród dodatkowych wartości wyróżniających opakowanie wymienić można: innowacyjność, oryginalność czy komfort użytkowania. Tegoroczna edycja konkursu "Dobry Wzór" zgromadziła produkty na bardzo wysokim poziomie. Dlatego też wejście opakowania do finału jest ogromnym wyzwaniem. Słoik Orion zostanie zaprezentowany w dniach 21 października - 2 grudnia w siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie.

 

Konkurs "Dobry Wzór" jest jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń na polskim rynku. Jednocześnie przyznawana w nim nagroda jest jedynym uhonorowaniem firm z przemysłu wzornictwa. Cała seria Orion zapewnia wyjątkową estetykę i wysokie walory użytkowe. Słoik wykonany został z Surlynu, a pokrywka i termos z polipropylenu. Docenione opakowanie posiada ekskluzywny wygląd i dużą przejrzystość, a przy tym odporność na stłuczenie i niską wagę. Słoik można wykorzystać do barwienia w masie, posiada on ergonomiczny kształt, a jego powierzchnia jest gładka i ciepła w dotyku. Opakowanie dostępne jest w dwóch pojemnościach: 30ml i 50ml. Istnieje także możliwość ozdobienia słoika poprzez metalizację, lakierowanie lub hot stamping. 

 

Dowiedz się więcej o konkursieZamów produkt