Smurfit Kappa Polska zaprezentuje swoją specjalistyczną wiedzę i doświadczenie w zakresie rozwiązań opakowaniowych podczas Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Etykietowania TAROPAK w Poznaniu w dniach 1-4 października br.

Smurfit Kappa na targach TAROPAK!

Motywem przewodnim ekspozycji Smurfit Kappa będą rozwiązania opakowaniowe dla przemysłu oraz rozwijającego się dynamicznie kanału e-commerce. Na stoisku nr 3 zlokalizowanym w pawilonie 7A będzie również możliwość wzięcia udziału w Warsztatach eSmart, które pokażą jak kreatywne myślenie zwiększa sprzedaż i minimalizuje koszty branży opakowaniowej.

 

Smurfit Kappa na targach TAROPAK!

 

Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania TAROPAK to największe kompleksowe wydarzenie obejmujące wszystkie branże opakowań.

Targi TAROPAK 2018 odbędą się w Poznaniu w dniach 1-4.10.2018 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

 

O Smurfit Kappa 

Smurfit Kappa to światowy lider w produkcji opakowań papierowych. Firma zatrudnia około 46 000 pracowników w 370 zakładach produkcyjnych w 35 krajach. W 2017 roku jej dochód ze sprzedaży wyniósł 8,6 miliarda euro. Smurfit Kappa jest jedynym graczem działającym na tak dużą skalę w regionie Ameryki Łacińskiej. Jako pro-aktywnie działający zespół, nieustannie wykorzystuje swoje wszechstronne doświadczenie i wiedzę, aby otwierać przed klientami nowe możliwości. Współpracuje z klientami gotowymi podjąć wyzwania, dzieląc się wiedzą o produkcie, znajomością rynku i trendów opakowaniowych. Firma posiada szeroką ofertę rozwiązań opakowaniowych, które są stale aktualizowane w oparciu o wiodące na rynku innowacje. W swoich działaniach łączy ona elementy optymalnego i ekologicznego projektowania, logistyki, terminowości dostaw oraz zaopatrywania swoich fabryk w surowce w większości pochodzące z własnych papierni. Produkty Smurfit Kappa są w 100% odnawialne i produkowane w zrównoważony sposób.

 

Więcej o Smurfit Kappa

 

Źródło: Smurfit Kappa