13 krajów z globalnej sieci Smurfit Kappa - wiodącego europejskiego dostawcy, podzieli się swoją specjalistyczną wiedzą i doświadczeniem w zakresie opakowań w sektorze rolnym podczas odbywających się 8-10 lutego w Berlinie targów Fruit Logistica.

Smurfit Kappa podczas targów Fruit Logistica

Podczas imprezy, która przyciąga łącznie ze świata około 70.000 kupujących, zaprezentowane zostaną najbardziej innowacyjne rozwiązania dostępne dla świeżych produktów.

Smurfit Kappa pracował z klientami z sektora rolnego przez ponad 30 lat, stale dostarczając specjalnie dostosowane opakowania dzięki wykorzystaniu najlepszych rozwiązań w branży. Należą do nich:

  • Rygorystyczne testy wytrzymałości produktów na skomplikowany łańcuch dostaw i zmienne warunki, zapewniając świeżość i ochronę sezonowych owoców i warzyw.
  • Sieć powstających w całej Europie punktów, umożliwiających klientom efektywniejsze dostarczanie ich produktów na rynek.
  • Wielokrotnie nagradzane zdolności w zakresie projektu podnoszące świadomość marki i sprzyjające zwiększeniu sprzedaży. 

Wśród flagowych produktów firmy dla sektora rolnego na uwagę zasługuje system skrzynek P-84, który pozwala ulokować skrzynki różnej wielkości na jednej palecie.

- "Pracujemy z klientami z sektora rolnego od długiego czasu, doskonale więc wiemy jak zbalansować potrzeby zarówno dostawców jaki i sprzedawców detalicznych w tym sektorze. Każdy klient ma inne wymagania. Dlatego stale szukamy właściwych rozwiązań, które umożliwią odpowiednią ochronę produktów w trakcie dostawy, tak aby dotarły na halę sklepową w idealnym stanie. Dodatkową zaletą naszych produktów są wielokrotnie nagradzane projekty. Jak pokazują badania, klienci lepiej postrzegają opakowania wyróżniające się, niż standardowe" - skomentował Saverio Mayer, dyrektor operacyjny Smurfit Kappa Europe. 

W wydarzeniu Fruit Logistica uczestniczą następujące kraje Smurfit Kappa: Belgia, Dania, Francja, Niemcy, Włochy, Luksemburg, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia, Hiszpania, Szwecja i Wielka Brytania.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 8 – 10 lutego, Smurfit Kappa będzie zlokalizowane przy wejściu City Cube, Hall B.

 

Więcej o Smurfit Kappa

 

Źródło Smurfit Kappa