Nagrodę oraz cenne wyróżnienie konkursu ART OF PACKAGING Professional w kategorii „Opakowanie z Szuflady” otrzymał projekt Kiełki i Shiitake. To tekturowe rozwiązanie stanowi kompletny system do hodowli kiełków i egzotycznych grzybów różnego rodzaju. Dzięki niemu każdy może łatwo zorganizować swój domowy ogródek i cieszyć się ekologicznymi produktami. Opakowanie all-in-one z pewnością znajdzie uznanie wśród ceniących sobie zdrowie, czas i wygodę.

​Smurfit Kappa Polska laureatem 12. edycji konkursu ART OF PACKAGING w dwóch kategoriach!

Wśród nagrodzonych projektów w kategorii „Free style” znalazł się również unikatowy pomysł na zapakowanie prezentu bożonarodzeniowego, w którego skład wchodzą wino wraz z zestawem akcesoriów oraz świąteczny kocyk na chłodne wieczory. Eleganckie opakowanie stworzono tak, aby budziło emocje przy rozpakowywaniu, a zarazem pełniło rolę ozdoby świątecznej. 

​Smurfit Kappa Polska laureatem 12. edycji konkursu ART OF PACKAGING w dwóch kategoriach!

- "Dzięki proaktywnemu podejściu do każdego tematu czy projektu, powstają nietuzinkowe rozwiązania, z których jesteśmy dumni. Cieszymy się ze wszystkich tych osiągnieć bo to potwierdzenie, że dążenie do tworzenia nowych idei opakowań oraz przełamywanie dotychczasowych ograniczeń przynosi wymierne efekty" - powiedział Jakub Swiętek, Innovation & Development Manager Smurfit Kappa Polska.

 

Źródło: Smurfit Kappa