Obustronnie zadrukowany i zrolowany karton z okienkami o pojemności 500 ml wykonany w technologii K3 jest nowym opakowaniem na płatki śniadaniowe w linii produktów Snack Fit Emco. K3, czyli zaokrąglony kwadrat stwarza możliwości wykonania nadruku z jakością porównywalną do zdjęcia. Zaletę tę wykorzystali twórcy nowego opakowania, które dodatkowo charakteryzuje się mało spotykanym designem oraz wyjątkową poręcznością.
Nowe opakowanie zostało wyprodukowane w niecałe 3 miesiące przy pomocy specjalnie do tego celu zaprojektowanej maszyny, umożliwiającej uzyskanie kanciastego zwoju. Rulonik jest wspólnym dziełem Greiner Packaging Czechy oraz Greiner Sandherr Austria

--------------------------------
Opakowania z rodziny K3 są najmłodszym dzieckiem Greiner Packaging Kremsmuenster i Sandher Packungen z Diepoldsau. Obecnie możliwe jest już tworzenie w technologii K3 opakowań prostokątnych, owalnych i w innych nietypowych kształtach. Opakowania mogą więc teraz "korzystać" z wszystkich zalet tej technologii jak: druk i fotograficzna jakość, niewielki udział tworzyw sztucznych itp. Aby umożliwić sklejenie kartonu po prawej stronie, w Sandherr opracowana została nowa maszyna K3. To perfekcyjna alternatywa dla kubków etykietowanych lub typu IML.

Kubek K3 zaprojektowany głównie dla produktów spożywczych można także zamknąć sprawdzoną wielokrotnie pokrywką zgrzewową PP Mono, tradycyjną powłoką aluminiową lub pokrywką wieczkową. W istniejących urządzeniach napełniających nie trzeba dokonywać prawie żadnych zmian.
Ważne jest także to, że interesująca technologia pozwala wyraźnie odróżnić się od konkurencji.
Źródło: ''

Komentarze

  • jestem na tak

    Jako pracownik firmy zajmującej się produkcją i sprzedażą opakowań, przyznaję,że kubek robi bardzo pozytywne wrażenie. Mówiąc jednak szczerze nie jest to do końca obiektywna opinia:-)