Sorter to powstała w 2010 roku w Radomiu firma, która jest jedynym w Polsce oraz Europie Wschodniej producentem maszyn i urządzeń do sortowania owoców i warzyw.

SORTER partnerem drugiej edycji targów WARSAW PACK 2017!

Firma Sorter poprzez wdrażanie własnej myśli technicznej w ciągle udoskonalanych rozwiązaniach urządzeń oferowanych klientom, konsekwentnie dąży aby stać się jednym z czołowych dostawców kompleksowych linii sortowniczych w Europie. 

Zaangażowanie młodej kadry inżynierów i konstruktorów, chęć rozwoju, obecność na targach oraz imprezach branżowych w połączeniu z zaufaniem, którym obdarza firmę coraz większa ilość klientów sprawia, że Sorter stała się w krótkim czasie znaczącym dostawcą maszyn i urządzeń do rozładunku, gradacji oraz pakowania owoców w Polsce i Europie.

Atutem firmy w stosunku do konkurencji jest położenie geograficzne siedziby, nieopodal dużych gospodarstw sadowniczych, co umożliwia z powodzeniem współpracę w zakresie utrzymania ruchu, serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego urządzeń, realizując swoje zadania poprzez kadrę wysoko wykwalifikowanych pracowników mobilnego serwisu.

Nowoczesne zaplecze produkcyjne m.in.: laserowe wycinarki do blach, giętarki cnc, roboty spawalnicze, czy współpraca z czołowymi światowymi producentami podzespołów elektronicznych, pozwalają dostarczać klientom produkt na najwyższym światowym poziomie w konkurencyjnych cenach.

 

Więcej o WARSAW PACK

 

Źródło: Ptak Warsaw Expo