Agencja Soul and Mind Opakowania wygrała przetarg na odświeżenie layoutów opakowań firmy LAKMA Strefa Sp. z o.o..

Zmianą objętych zostanie ponad 20 różnych środków przeznaczonych do czyszczenia i pielęgnacji mebli marki Sidolux M. Produkty w nowych opakowaniach pojawią się na rynku pod koniec lipca br.

W zakończonym w czerwcu przetargu brało udział kilka agencji. Soul and Mind Opakowania w ramach wygranego przetargu zaprojektuje opakowania dla obecnych, jak i nowych produktów z poszerzonej linii środków do mebli marki Sidolux M.

Agencja Soul and Mind Opakowania specjalizuje się w zakresie pozycjonowania i kreacji marki oraz projektowaniu opakowań produktów konsumpcyjnych i opakowań strukturalnych. Jednym z ostatnio realizowanych projektów było stworzenie opakowań dla środków czystości nowej marki „E BOOM” firmy PZ Cussons Polska S.A.Soul and Mind istnieje na rynku od 1994, roku najpierw jako agencja reklamowa, a następnie w 2002 roku jako grupa firm. Obecnie w firmie pracuje 25 osób. W skład grupy wchodzą trzy firmy:
· Soul and Mind Opakowania
· Soul and Mind Agencja Reklamowa
· Soul and Mind Multimedia

Firma Opakowania jest ekspertem w projektowaniu opakowań ze szczególnym zwróceniem uwagi na strategiczne podejście w tworzeniu opakowań i kreatywność agencji. Firma specjalizuje się w projektowaniu opakowań produktów konsumpcyjnych oraz opakowań strukturalnych. Kluczowi klienci agencji Opakowania to m.in.: Mokate Sp. z o.o., Sokołów S.A., Sokpol Sp. z o.o., Kompania Piwowarska S.A.,Top 2000 Hamelin Sp. z o.o., Jutrzenka S.A., Herbapol Poznań S.A., Hygienika Euro Cristal S.A.


Źródło: ''