Wszystkim użytkownikom portalu www.opakowania.com.pl dziękujemy za odwiedzanie naszych stron w minionym 2005 roku. Mamy nadzieję, że nowy 2006 rok przyniesie Państwu wiele sukcesów oraz zadowolenie w chwilach spędzanych na stronach serwisu.

Większość z Państwa realizuje obecnie podsumowania i oceny 2005 roku, który niedawno się zakończył. Podsumowanie roczne nie ominęło także naszej redakcji. Poniżej z satysfakcją przedstawiamy statystyki za ubiegły oraz 2004 rok.

Na przestrzeni dwóch lat nasz portal sukcesywnie zwiększał ilość odsłon na wszystkich swoich podstronach. Do analizy wyników na wykresie poniżej zamieszczono wykładniczą linię trendu, którą dopasowano do zestawionych wartości liczby odsłon. Analizując krzywą widać wyraźnie progresję liczby odsłon naszego portalu w zakresie rocznym oraz dwuletnim. W roku 2004 oglądalność całego portalu nie przekraczała 350 000 tys. odsłon w ciągu każdego miesiąca. W roku 2005 doszliśmy do poziomu blisko 600 000 tys. odsłon w ciągu miesiąca (wykluczając rekordową miesięczną liczbę odsłon w styczniu 2005).W ubiegłym roku przygotowaliśmy dla Państwa wiele atrakcyjnych nowości serwisowych. Wprowadziliśmy udoskonaloną giełdę towarowo - sprzętową z nowym podziałem kategorii ułatwiającym dokładniejsze wyszukiwanie określonych produktów i usług. Do dyspozycji użytkowników oddano także dwie wersje językowe giełdy: rosyjską oraz niemiecką.
Portal rozbudowano także o nowe dwa działy główne: "Statystyki w branży" oraz "Recyrkulacja Opakowań"

W miesiącu wrześniu po raz pierwszy z powodzeniem zorganizowaliśmy imprezę żeglarską:
Regaty dla Branży Tworzyw Sztucznych i Opakowań w Mikołajkach. Do rywalizacji zgłosiło się 26 załóg. Zwycięzcą pierwszej edycji została drużyna MINBUD z Mińska Mazowieckiego.

Bez wątpienia cenne dla utrwalenia znajomości i nawiązania nowych kontaktów były tegoroczne targi Interpack w Dusseldorfie, targi Taropak w Poznaniu oraz konferencje branżowe nad którymi portal sprawował patronat medialny. W takich dniach szczególnie cieszy nas fakt bezpośredniej wymiany doświadczeń, poglądów oraz możliwość bliższego zapoznania się z Państwa działalnością.

Już w dniu dzisiejszym zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanym wspólnie przez COBRO, MTP i opakowania.com.pl Ogólnopolskim Konkursie Opakowań PAKSTAR 2006 oraz w kolejnej edycji "Regat TSiO 2006" gwarantujemy wiele niezapomnianych wrażeń i dobrą zabawę!

Dziękujemy wszystkim sponsorom Regat, reklamodawcom oraz sponsorom biuletynu branżowego, za których przyczyną możemy wdrażać nowe pomysły oraz rozwijać i usprawniać funkcjonowanie portalu. Wszystkim przekonanym, co do możliwości jakie niesie ze sobą Internet dziękujemy za odwiedzanie serwisu w minionym roku i życzymy aby 2006 rok przyniósł jeszcze więcej zadowolenia w chwilach jakie będziecie Państwo spędzać na naszych stronach.

Z poważaniem
Redakcja www.opakowania.com.pl
Źródło: ''