Już po raz drugi mamy przyjemność zaprosić wszystkich młodych projektantów oraz studentów do STREFY STUDENTA, która będzie miała miejsce podczas V Targów Nowych Rozwiązań w Branży Opakowań PACKAGING INNOVATIONS 10-11 kwietnia 2013 r. W specjalnie wyznaczonym obszarze na hali targowej (Hala EXPO XXI, Hala nr 1 w Warszawie) kolejny raz zadebiutują osoby, które kreują jedyne w swoim rodzaju opakowania.

STREFA STUDENTA podczas V Targów Nowych Rozwiązań w Branży Opakowań PACKAGING INNOVATIONS 10-11 kwietnia 2013 r.
Co daje udział w STREFIE STUDENTA?

Prezentacja prototypów opakowań na szerokim forum specjalistów z branży stanowi doskonałą szansę na nawiązanie ciekawych kontaktów zarówno z firmami, które produkują opakowania, jak i z przedsiębiorstwami, które je wykorzystują. Corocznie wśród naszych gości targowych pojawiają się bowiem przedstawiciele zarówno dużych koncernów z branży spożywczej, kosmetycznej czy farmaceutycznej, jak i mniejsi przedsiębiorcy zainteresowani oryginalnymi i nieszablonowymi opakowaniami.
Wśród wystawców targów PACKAGING INNOVATIONS znalazły się m.in. takie firmy jak:
Bericap Sp. z o.o.,  
Kodak Sp. z  o.o., 
RPC Bramlage, 
Heinz Plastic Polska oraz Heinz Glas Działdowo,
Masterchem

Do kogo kierowana jest STREFA STUDENTA ?

Do udziału w akcji zapraszamy studentów oraz młodych projektantów (osoby do 26 roku życia, niezwiązane zawodowo z firmami zajmującymi się projektowaniem opakowań lub też z produkcją opakowań). Każdy ma równe szanse. Liczy się pomysłowość i chęć udziału we wspólnej akcji.

ZASADY UDZIAŁU W STREFIE STUDENTA
1. Do 15 lutego 2013 r. czekamy na zgłoszenia.
2. Od 18 lutego do 8 marca 2013 r. odbędzie się głosowanie na profilu targów Packaging Innovations na Facebooku    www.facebook.com/pi.warsaw
3. 11 marca 2013 r. wyłonionych zostanie 10 opakowań, które uzyskają najwyższą liczbę głosów.
4. Projektanci wybranych większością głosów opakowań uzyskają możliwość prezentacji swoich projektów podczas  targów Packaging Innovations w dniach 10-11 kwietnia 2013 r. w Warszawie.
Szczegółu na na temat akcji można znaleźć na stronie organizatora www.easyfairs.com/pl oraz profilu facebook www.facebook.com/pi.warsawOrganizator targów:
easyFairs® Poland
Tel. +48 12 651 95 20/21
Fax +48 12 651 95 22
poland@easyfairs.com
www.easyfairs.com/pl

Kontakt:
Katarzyna Gościańska
easyFairsPoland
Specjalista ds. Marketingu
tel.: 012 651 95 23
Kom.: 510 134 219
katarzyna.goscianska@easyfairs.com