W dniach od 17 do 20 września na terenie kompleksu międzynarodowych targów Poznańskich odbędą się największe w Polsce targi przemysłu opakowanego Pakfood 2007. Jednym z wystawców, który po raz pierwszy zaprezentuje swój dorobek tak szerokiej grupie odwiedzających osób będzie firma projektowa Studio DN.

W trakcie trwania imprezy założyciele Studio DN Joanna i Andrzej Roszkowscy wraz z pracownikami odsłonią nieco kulisy metodologii pracy profesjonalnego studia projektowego oraz będą odpowiadać na wszelkie pojawiające się pytania dotyczące ich pracy i nie tylko.

Studio DN jest firmą projektową od 15 lat specjalizującą się w kreacji i strategii wizualnej marek produktowych i korporacyjnych. Oferta Studio DN obejmuje: kreację strategiczną, projektowanie opakowań i identyfikacji wizualnej, analizy, audyty tożsamości wizualnej marki, projektowanie materiałów wspierających sprzedaż. Studio DN pracowalo dotychczas między innymi dla: Bakoma, Bols, Carlsberg Okocim, Dr Oetker, Hestia, Polpharma, 3M, Kraft Foods Polska.
Źródło: ''