Wysoka wydajność i doskonałe właściwości użytkowe - tak prezentuję się nowa folia kurczliwa Clysar HP GOLD. Firma Bemis Clysar INC zadbała o poprawę właściwości folii pod względem podatności do przerobu oraz cech użytkowych. Folie charakteryzują się wysoką podatnością do kurczenia, w efekcie czego zapakowane w nich towary prezentują się wyjątkowo atrakcyjnie.

Wszystko to dzięki zastosowaniu nowej kompozycji polimerów w wyniku czego poprawiono takie właściwości jak wydłużalność przy działaniu naprężenia zrywającego oraz opór przebicia. Tym samym opakowania zyskały wysoką odporność w warunkach występowania większych narażeń jak ostre krawędzie pakowanych towarów. Niski współczynnik tarcia poprawia podatność do przerobu na maszynie, a tym samym umożliwia pracę przy większej prędkości przerobowej.

W ofercie firmy znajdziemy również folie typu Clysar CR z serii przeciwmgielnych, a także Clysar AFG-E przeznaczone do pakowania owoców i warzyw oraz folię Clyser CRS dostosowaną do pakowania świeżego mięsa czerwonego, która ze względu na wysoka przenikalność gazów może być dobrą alternatywą dla folii kurczliwych z PCV.

www.clysar.com
Źródło: ''