W ofercie firmy Cezex pojawiły się nowe papiery samoprzylepne. Super Stick New to seria białych papierów z akrylowym klejem trwałym.

Nowe materiały samoprzylepne wykonane są z białych papierów, od niepowlekanych, matowych do powlekanych metodą odlewania o bardzo dużym połysku. Papiery Super Stick New doskonale nadają się do wykonywania różnego rodzaju naklejek na gładkie powierzchnie, np. szkło, metale i opakowania kartonowe. Mogą być zastosowane do produkcji etykiet informacyjnych i reklamowych na potrzeby biurowe oraz handlowe. Papiery doskonale i trwale przylegają do wielu powierzchni, dzięki czemu przez długi czas spełniają swoją rolę przy zachowaniu estetycznego wyglądu. W zależności od indywidualnych potrzeb, wybierać można spośród papierów o różnym wykończeniu powierzchni. Trwały klej papierów Super Stick New charakteryzuje się dużą przylepnością i szerokim zakresem temperatury użytkowania.

Super Stick New są przydatne do wszystkich technik drukowania oraz tłoczenia. Papiery niepowlekane nadają się również do drukarek laserowych i atramentowych. Papiery z powlekaną warstwą wierzchnią pozwalają na otrzymanie wysokiej jakości wielobarwnych etykiet, które dodatkowo można lakierować, aby nadać im elegancki wygląd i zwiększyć odporność nadruku na ścieranie. Papiery samoprzylepne Super Stick New bardzo dobrze zachowują się przy krojeniu arkuszy i wykrawaniu etykiet.

Super Stick New to seria czterech różnych papierów wierzchnich:
High Gloss – papier powlekany 83 g/m2 z fotograficznym połyskiem
Gloss – papier powlekany 80 g/m2, błyszczący
Semigloss – papier powlekany 80 g/m2, półbłyszczący
Offset – papier niepowlekany 70 g/m2, matowy

Wszystkie papiery z serii Super Stick New występują w dwóch opcjach: z przekrawaniami równoległymi lub bez przekrawań ochronnego papieru spodniego. Arkusze nowych papierów samoprzylepnych dostępne są w formacie 50X70 cm.
Źródło: ''