Duński koncern opakowaniowy Superfos Packaging (www.superfos.com) oficjalnie otworzył w Lubieniu Kujawskim fabrykę opakowań z tworzyw sztucznych firmy Superfos. Nowy zakład obsługiwać ma głównie klientów polskich i z krajów ościennych.

Nowe zakłady będące wtryskownią o powierzchni blisko 17 000 m2 i zatrudniającą ok. 180 ludzi są jednymi z najnowocześniejszych w Europie. Wtryskownia przygotowana jest na ciągłą pracę 45 maszyn. Zakład przygotowany jest do przerobu 1000 ton polipropylenu miesięcznie.Superfos Packaging zatrudnia 1 800 ludzi w swoich 14 europejskich fabrykach generując przychody sięgające 344 mln EURO.

Źródło: Superfos
Źródło: ''

Komentarze

  • re.re.re.

    czy w ogóle ktoś się zastanawiał dlaczego tak mało tam zarabia 1.200 to mała suma w tak dużej fabryce,kobiety pracujące na śląsku w fabrykach łączenia przewodów elektrycznych z kostkami do fiata zarabiają 1.700 i tak się nie nadźwigają choć tam nie pracowałem i nie będe pracował bo nie za takie pieniądze a pracuje już w jednej firmie 15lat to zrozumiało się takich firm podejścia układów,poto wyzyskuje się tam za takie pieniądze ludzi żeby dać zarobić takim pośrednikom jak MANPAUER gdyby nie oni ludzie mogliby utrzciwie zarobić i godnie żyć ale żeczywistość jest inna.

  • superfos

    Jest tam facet specjalista do spraw ulepszeń tak ulepsza że każdego dnia jest coraz gorzej.Dzięki niemu zrezygnowało już wielu wartosciowych ludzi ,albo ich zwolnili . Ale przyjdzie i czas na niego. Pozdrawiam osoby które podzielają moje zdanie .