Firma Supravis Group S.A. poinformowała o poddaniu - po raz czwarty - weryfikacji poziomu istniejących w niej standardów, mających bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo żywności. Zadanie zostało zrealizowane w połowie maja br. przy współpracy z niezależną jednostką certyfikującą DNV GL, uprawnioną przez międzynarodową organizację do nadawania prestiżowego na rynku europejskim certyfikatu.

Supravis Group: BRC Packaging po raz czwarty na TAK!

Supravis Group niezmiennie utrzymuje się w czołówce firm branży opakowaniowej zapewniającej bezpieczne przechowywanie artykułów spożywczych. Firma spełnia wymagania piątego wydania normy BRC o zaostrzonych kryteriach oceny, jak również wymagania dotyczące personelu i higieny. Po raz drugi potwierdzone zostały prawidłowo realizowane wymagania dotyczące projektowania nadruków, analizy wpływu usługodawców zewnętrznych (podwykonawcy, serwis zewnętrzny, transport) oraz kwalifikacji personelu.

- "Miło jest zakomunikować, iż nasza ciężka i zorganizowana praca została nagrodzona i doceniona poprzez uzyskanie jednej z najwyższych ocen – A" - komentuje Supravis Group.

 

Dowiedz się więcej o Supravis Group

 

Źródło: Supravis Group