Produkt zgłoszony przez Suwary S.A., Pabianice - kanister K 5SOR otrzymał tytuł Złoty Medal 2016 - Wybór Konsumentów. Uzyskał on 32,79 % głosów internautów i zwiedzających targi.

Suwary S.A. - kanister wyróżniony w plebiscycie Złoty Medal 2016 - Wybór Konsumentów

Zwycięzca w konkursie Złoty Medal 2016 - Wybór Konsumentów jest wybierany spośród produktów, które w danym roku otrzymały Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Uzyskane wyróżnienie to szczególny dowód uznania całej branży opakowaniowej oraz ważna rekomendacja, która ma późniejszy wpływ na decyzję potencjalnego klienta.

Wręczenie nagrody odbędzie się w pierwszym kwartale 2017 roku w czasie prestiżowej Gali wręczenia nagród Złoty Medal - Wybór Konsumentów.

 

Kanister K 5SOR

Kanister K 5SOR o pojemności 5 dm3 oraz masie 230g-270g wykonany w technologii wielowarstwowej barierowej coex, przeznaczony jest do pakowania ciekłych materiałów niebezpiecznych z grupy pakowania II i III o gęstości do 1,4g/cm3.

 

Suwary S.A.

Kanister K 5SOR

 

Więcej o Suwary S.A.

 

Złoty Medal MTP

Złoty Medal MTP to jedna z bardziej prestiżowych nagród na polskim rynku. Jest ona przyznawana innowacyjnym produktom najwyższej jakości. Do konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich rocznie startuje niemal 500 produktów. Wyróżnienie otrzymują tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje jury.

Sąd Konkursowy, czyli zespół ekspertów, w którego skład wchodzą specjaliści reprezentujący odpowiednie dziedziny życia gospodarczego poszukuje produktów nowoczesnych, innowacyjnych i wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie. Złoty Medal MTP jest zatem potwierdzeniem doskonałości produktu i w konsekwencji elementem jego promocji na rynku.

Po werdykcie Sądu Konkursowego i przyznaniu Złotych Medali wybranym produktom, rozpoczyna się kolejny etap rywalizacji - plebiscyt Złoty Medal - Wybór Konsumentów, w którym o zwycięzcy decydują zwiedzający i internauci. Głosowanie ma miejsce w trakcie targów - swoje głosy można oddawać na specjalnie przygotowanych stoiskach - Strefach Mistrzów oraz przez kolejny miesiąc po zakończeniu targów - na stronie internetowej.