Pakowanie nie musi być długim i kosztownym procesem. Technologia pakowania flow-pack zapewnia precyzyjne zabezpieczenie produktu i w łatwy sposób przyspiesza proces pakowania i wysyłki towarów.

System pakowania produktów flow-pack

Flow-pack to system pakujący produkty w folię, w zależności od typu maszyny, podawaną od dołu lub od góry. Dzięki precyzyjnemu zabezpieczeniu towarów ich przechowywanie i transport są znacznie łatwiejsze. Technologia może być stosowana zarówno przy produktach spożywczych, jak i przemysłowych. Maszyny typu flow-pack mogą być używane do pakowania seryjnego. Intuicyjna  obsługa i precyzyjne działanie zapewnią jeszcze szybszy proces pakowania towarów.

Zobacz maszyny flow-pack firmy Syspac Polska

Maszyny typu flow-pack mogą być odpowiednio dopasowane do indywidualnych potrzeb. Dzięki tej technologii możliwa jest większa komunikacja marki i wygodne zamieszczenie na opakowaniu informacji o produkcie. System flow-pack cechuje duża ergonomiczność, oszczędność czasu i pieniędzy, bezpieczeństwo pakowanych produktów. Pakowanie tą metodą ma ogromne znaczenie dla dużych firm, które zużywaja ogromne ilości surowca do pakowania. Flow-pack dla przedsiębiorców znaczące oszczędności. Maszyny służą do pakowania pojedynczych produktów lub całych grup w opakowania foliowe. 

Sprawdź flow packi firmy Tarpak

Pakowanie produktów odbywa się przy użyciu folii umieszczonej w maszynie w formie rolki. Folie zgrzewa się z jednej strony, po czym wewnątrz umieszcza się pakowany produkt, a następnie następuje ponowne zgrzanie opakowania i jego odcięcie. Cały proces pakowania technologią flow-pack jest bardzo prosty i wydajny. Możliwe jest wytworzenie tą metodą nawet do kilkuset opakowań na godzinę. Technologię flow-pack wykorzystuje się wielu branżach, zarówna w dużych, jak i małych przedsiębiorstwach.

Zobacz ofertę firmy ULMA Packaging Polska


Komentarze

  • Drukarka do flow-pack

    Artykuł bardzo na czasie, obecnie flow-packi są niesamowicie popularne, a dodatkowo rzeczywiście ułatwiają proces pakowania. Warto zastanowić się także na dodatkowym obniżeniu kosztów podczas procesu pakowania, a dokładniej podczas procesu znakowania.
    Zapraszamy na stronę polskiego producenta drukarek przemysłowych ;)