Data rozpoczęcia
2019-09-30
Data zakończenia
2019-10-03
Miejsce
Poznań

Mimo wielu spekulacji na temat triumfu mediów elektronicznych nad drukiem, polski rynek poligraficzny ma się bardzo dobrze. Raporty na temat branży mówią o tym, że jest to sektor, który nieustannie się rozwija i poszerza zakres działania. Organizowane przez Grupę MTP targi nowoczesnego druku 4 PRINT, to wydarzenie, które koncentruje się na technikach druku, innowacyjnych rozwiązaniach offsetowych, cyfrowych, przemysłowych oraz technologiach 3D. Dla Wystawców jest to okazja do prezentacji zarówno szerokiej oferty materiałów i akcesoriów, jak i oferty maszyn drukujących, introligatorskich, urządzeń foliujących, maszyn cyfrowych i oprogramowania.

Targi 4 PRINT

Targi 4 PRINT dają możliwość zapoznania się z najnowszymi technologiami, trendami i nowościami produktowymi w obszarze szeroko pojętego druku. Tematyka będzie z pewnością atrakcyjna dla właścicieli i dyrektorów technicznych drukarń, designerów, projektantów opakowań i etykiet, ale także dla agencji reklamowych i wydawnictw. 

Druk i opakowania to współcześnie dwie nierozerwalnie połączone branże, dlatego w odpowiedzi na potrzeby rynku targi nowoczesnego druku 4 PRINT organizowane są razem z Międzynarodowymi Targami Pakowania i Etykietowania TAROPAK. 

Przyjazd na TAROPAK i 4 PRINT to nie tylko okazja do zapoznania się z ofertą kilkuset czołowych producentów i dostawców, ale także szansa na skorzystanie z ciekawego programu wydarzeń, w tym konferencji, warsztatów, szkoleń i pokazów specjalistycznych. 

Wraz z Międzynarodowymi Targami Pakowania i Etykietowania TAROPAK i 4 PRINT, organizowane są Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych POLAGRA FOOD, Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych POLAGRA-TECH, Międzynarodowe Targi Gastronomii i Hoteli Polagra Gastro i Invest Hotel. 

 

Serdecznie zapraszamy:

Termin: 30.09-3.10.2019
Miejce: Międzynarodowe Targi Poznańskie

 

Dowiedz się więcej o targach 4 PRINT

 

Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie