Targi ALL4PACK Emballage Paris 2020, które odbędą się od 23 do 26 listopada br., będą jedyną tak dużą międzynarodową imprezą targową z branży opakowań i intralogistyki, która zostanie zorganizowana w tym roku.

Targi ALL4PACK Paris 2020 odbędą się

Prezentacja trendów i nowości, aby zoptymalizować wizyty na targach

Dzięki różnym animacjom, sektorom dedykowanym innowacjom i bogatemu programowi konferencji targi ALL4PACK będą szczególnym miejscem, w którym profesjonaliści będą mogli wymieniać się doświadczeniami na temat zrównoważonych rozwiązań i przyszłości różnych gałęzi przemysłu. Na miejscu będzie okazja do spotkań z ekspertami, producentami opakowań, kontenerów i maszyn pakujących, aby stworzyć kompleksową ofertę specyficznych rozwiązań, zrównoważonych i odpowiedzialnych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odwiedzających, organizatorzy stworzyli ścieżki tematyczne poszczególnych materiałów, aby ułatwić wizytę na targach. Proponują także nowe usługi m.in. ALL4PACK Live Show (dostępne od października 2020) łączącą aplikację mobilną i platformę www, która zapewni pełniejsze wrażenia dzięki optymalizacji wizyty (interaktywny plan targów, program wydarzeń...) oraz uzupełnienie doświadczenia fizycznego (streaming konferencji, planowanie spotkań biznesowych oraz tematyczne sesje networkingu).

all4pack

Przestrzeń i doświadczenie w pełni bezpieczne

Aby profesjonaliści mogli skorzystać z targów w jak najlepszych warunkach organizatorzy ALL4PACK stworzyli 4 filary bezpiecznej wizyty:

  • Środki bezpieczeństwa: obowiązkowe dezynfekowanie rąk i używanie maseczek ochronnych
  • Dystans fizyczny: ograniczenie punktów kontaktu, zachowanie dystansu
  • Opieka zdrowotna w nagłych przypadkach : procedury w przypadkach podejrzenia zachorowania

Częste sprzątanie : stoisk i mebli dostarczonych przez organizatorów