Grupa Comexposium, organizator targów ALL4PACK, informuje o przeniesieniu edycji zaplanowanej na listopad 2020 na 2022 rok.

Targi All4pack Paris przeniesione na 2022 rok

Od początku pandemii Covid-19 cała ekipa targów ALL4PACK była zmobilizowana, by towarzyszyć firmom i zaoferować im to cenne narzędzie w utrzymywaniu relacji.  Aby zapewnić organizację międzynarodowego wydarzenia w dobie pandemii podjęto wiele działań, mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa osób i grup oraz najwyższą jakość kontaktów biznesowych i dyskusji na temat przyszłych wyzwań sektora opakowań.

Biorąc pod uwagę ewolucję obecnej sytuacji epidemiologicznej i kryzysu sanitarnego oraz jego konsekwencje, w chwili gdy wiele firm wprowadza ograniczenia uczestnictwa w imprezach, podejmujemy decyzję o przeniesieniu targów ALL4PACK na listopad 2022 roku.

Pomimo kryzysu, targi ALL4PACK nadal będą pełniły rolę źródła przyszłych  inspiracji poprzez odkrywanie innowacji i przepisów oraz będąc miejscem spotkań biznesowych.

W zgodzie z naszą misją, naszą intencją jest utrzymanie kontaktu z profesjonalistami z branży i towarzyszenie zmianom realizowanym przez aktorów sektora opakowań i intralogistyki. Podczas każdej edycji prezentujemy rynki i trendy sektora opakowań. Ulepszamy się nieustannie od ponad 70 lat. W tym szczególnym czasie, elastyczność jest niezbędna. Pragniemy pozostać zaangażowani w ożywienie działalności branży. Proponujemy nowe spotkania poświęcone największym wyzwaniom w dziedzinie obowiązujących i przyszłych przepisów, trendów i innowacji, które kształtują opakowania jutra - mówi Olivia Milan, dyrektor targów ALL4PACK.

Zatem ekipa targów już rozpoczyna pracę nad przygotowaniem edycji ALL4PACK 2022, odnowionej i wydajnej.