Niespełna dwa miesiące pozostały wystawcom na podjęcie decyzji o uczestnictwie w branżowych targach opakowaniowych Packaging Innovations w Warszawie (easyFairs PACKAGING INNOVATIONS - 28-29 kwietnia 2009 r., Warszawa, Hala EXPO XXI).

Niespełna dwa miesiące pozostały wystawcom na podjęcie decyzji o uczestnictwie w branżowych targach opakowaniowych Packaging Innovations w Warszawie. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zachęcamy do skorzystania z tej niepowtarzalnej oferty zaprezentowania swoich usług oraz kontaktu z potencjalnymi klientami. Warto podkreślić, że zdaniem specjalistów targi to doskonałe narzędzie marketingowe, które przynosi wymierne korzyści. A w przypadku targów easyFairs są to wymierne efekty biznesowe za bardzo rozsądne pieniądze.

Przypominamy zatem termin targów Packaging Innovations: 28-29 kwietnia 2009 r. oraz miejsce: Warszawa hala EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14.

Jest to jedyna impreza targowa, na której mają Państwo okazję przekonać się, że bez względu na sytuację ekonomiczną, zapotrzebowanie na opakowania jest równie duże jak uprzednio. Nie słabnie również zainteresowanie innowacyjnymi technologiami i materiałami do ich produkcji. Jest to branża, która nadal pozostaje dostawcą dóbr dla większości gałęzi przemysłu.Targi Packaging Innovations to jedyne miejsce na pokazanie, że dzięki innowacyjnym produktom, można nawet w niestabilnych czasach, zapewnić interesy na przyszłość. Warto dodać, że według Polskiej Izby Opakowań do 2010 roku polski rynek opakowań będzie rósł w tempie 5-10% rocznie. To optymistyczna wiadomość dla producentów opakowań, którzy muszą inwestować, aby sprostać wymaganiom konsumentów. Targi Packaging Innovations to znakomita platforma spotkań dla dostawców i nabywców opakowań, dlatego nie może Państwa na niej zabraknąć.

Odwiedzającym przypominamy o zbliżającym się terminie rejestracji na stronie www.easyfairs.com/piwarsaw oraz serdecznie zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych warsztatów learnShops, czyli mini-seminariów i wykładów na temat innowacyjnych rozwiązań opakowaniowych. Liczymy na pozytywny odzew, zarówno ze strony wystawców, jak i odwiedzających. Mamy nadzieję, że formuła naszej imprezy targowej będzie dla Państwa spełnieniem oczekiwań oraz szansą na zawarcie korzystnych kontraktów biznesowych.

Zapraszamy!
Źródło: ''