Zapraszamy Państwa na IV edycję targów nowych rozwiązań w branży opakowań - PACKAGING INNOVATIONS. Udział w targach jest szczególną okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami w branży opakowań oraz do pozyskania niezbędnych kontaktów biznesowych. 14-15 marca 2012 r, Warszawa.

Targi nowych rozwiązań w branży opakowań - PACKAGING INNOVATIONS
Do udziału w imprezie zapraszani są producenci i dostawcy: opakowań tekturowych, plastikowych, foliowych, ekologicznych, inteligentnych, materiałów POS i displayów oraz rozwiązań w zakresie projektowania oraz nadruku na opakowaniach. W ramach strefy LABELLING zaprezentują się producenci etykiet, kodów, nalepek, urządzeń do etykietowania. Zapraszamy także firmy oferujące usługi związane z co-packagingiem, czyli pakowaniem, przepakowywaniem, konfekcjonowaniem produktów oraz kontrolą jakości - dla tego typu oferty przygotowaliśmy specjalną strefę CO-PACKAGING. Z roku na rok staramy się uatrakcyjniać ofertę wystawców oraz wprowadzać nowości, dlatego też w ramach IV edycji targów Packaging Innovations przygotowaliśmy dla Państwa nową strefę: LOGISPACK obejmującą opakowania zbiorcze, opakowania gotowe na półkę (Shelf Ready Packaging), opakowania logistyczne, opakowania wewnętrzne, opakowania ochronne.
Podczas targów wydzielony zostanie specjalny program "Innowacja", który umożliwi firmom zaprezentowanie innowacyjnych rozwiązań związanych z technologią produkcji, opakowań, nadruku, wykorzystanym materiałem czy recyklingiem opakowań. W ramach programu "Innowacja", firmy biorące w nim udział będą miały zapewnione specjalne oznakowanie stoiska na planie hali oraz dodatkową kampanię informacyjną wśród wystawców.

Integralną częścią każdych targów formatu easyFairs® są warsztaty, zwane „learnShops™”. Są to bezpłatne prezentacje firm, samodzielne mini-seminaria i wykłady, odbywające się w specjalnie wydzielonych częściach ekspozycji targowej, a nie w zamkniętych salach wykładowych, co zapewnia swobodny dostęp do wszystkich prezentacji. W ubiegłym roku warsztaty cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających. Potwierdza to wysoka frekwencja na wszystkich prezentacjach learnShops™. Fakt ten wynika przede wszystkim z formuły, zakładającej przekazanie praktycznych informacji w stosunkowo krótkim czasie, jak największej liczbie zwiedzających.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej strony: www.easyfairs.pl/piwarsaw2012


Źródło: ''