Opakowanie jest jednym z najtrwalszych i najskuteczniejszych nośników reklamy. Od jego dobrego projektu zależy czy Klient zostanie zaintrygowany, skłoniony do obejrzenia produktu, a w konsekwencji zachęcony także do jego zakupu. Opakowanie przyciąga wzrok, pobudza zmysły dotyku i zapachu. Znaczenie odgrywa zarówno stylistyka, jak i materiały, z których zostało wykonane opakowanie.

Świadomość powyższego wpływa na to, iż producenci i handlowcy różnych branż coraz częściej poszukują możliwości nietuzinkowego zaprezentowania swojego produktu. Pragną także w jednym miejscu i w stosunkowo krótkim czasie mieć możliwość wyboru spośród wielu możliwości. Odpowiedzią na ich oczekiwania są Targi Nowych Rozwiązań w Opakowaniach easyFairs PACKAGING INNOVATIONS, do uczestnictwa w których serdecznie Państwa zapraszamy. Będzie to druga edycja targów, na których przede wszystkim staramy się stworzyć Państwu optymalne warunki do branżowych spotkań b2b tylko i wyłącznie z profesjonalnymi Klientami. Pragniemy, abyście Państwo w przyjaznej atmosferze i przejrzystej organizacji mogli prowadzić konkretne rozmowy biznesowe i nawiązywać interesujące kontakty.

Targi, podobnie jak poprzednio, odbędą się w Hali EXPO XXI w Warszawie, w dniach 13 i 14 kwietnia 2010 roku. Więcej informacji na stronie www.easyfairs.com/piwarsaw.

Zachęcamy Państwa również do zapoznania się z raportem z poprzedniej edycji targów, dostępnym tutaj.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszym biurem:
Tomasz Ślaski
Tel: +48 (12) 651 95 25
Fax: +48 (12) 651 95 22
tomasz.slaski@easyfairs.com
www.easyfairs.com/polska
Źródło: ''