Międzynarodowe wydarzenie w branży opakowań zgromadzi setki czołowych firm z Polski i zagranicy. Sprawdź, dlaczego warto wziąć udział w Targach Packaging Innovations!

Targi Packaging Innovations już w kwietniu!

W wydarzeniu udział wezmą tysiące uczestników, poszukujących najlepszych rozwiązań na rynku opakowań. Organizatorzy przygotowali dwie hale wystawiennicze oraz znacznie więcej atrakcji. To już 8. edycja Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations. Za każdym razem impreza uznawana jest za jedno z największych i najważniejszych wiosennych wydarzeń w branży opakowań. Targi odbędą się 12-13 kwietnia w warszawskim EXPO XXI. 

W ciągu ostatnich 8 lat wydarzenie zgromadziło najwięcej przedstawicieli z branży zarówno polskich, jak i zagranicznych. Podczas targów tysiące zwiedzających podejmuje decyzję związane z wyborem opakowań oraz linią promocyjną produktów. Liczba tegorocznych wystawców już zasłużyła na miano rekordowej. Ze względu na ogromne zainteresowanie, organizatorzy zdecydowali się poszerzyć ekspozycję stoisk o dodatkową halę.

Zobacz listę wystawców 

Strefy przeznaczone do kontaktów biznesowych nazwano workShops – będzie tam można wziąć udział w wykładach i warsztatach przygotowanych przez branżowych ekspertów. Odpowiednie opakowanie jest niezwykle istotne dla sprzedaży samego produktu. Podczas Targów Packaging Innovations poruszona zostanie tematyka:

  • jak opakowanie pozycjonuje produkt i markę,
  • czym jest świadomy design,
  • jak projektować opakowania skuteczne,
  • jakie efekty przynoszą metody zdobienia druku,
  • jakie nowości pojawiły się w zakresie uszlachetnień,
  • jakie zabezpieczenia oferuje cyfrowy zadruk opakowań.

Zarejestruj się jeszcze dziś!

Podczas workShopów zorganizowane zostanie spotkanie, na którym będzie można dowiedzieć się więcej o rebrandingu marki Żubr, sztuce budowania silnej ikonicznej marki oraz jak zwiększyć sprzedaż przez zastosowanie odpowiedniego opakowania. Od niedawna podczas targów swoje miejsce mają także studenci. W specjalnie zorganizowanej dla nich Strefie, zaprezentować się mogą projektanci opakowań młodego pokolenia, wyłonieni w drodze konkursu. Wśród kryteriów pozwalających przystąpić do konkursu znalazł się wiek poniżej 26. roku życia oraz brak powiązań zawodowych z firmami projektującym lub produkującymi opakowania. Projekty zaprezentowane w Strefie Studenta, często trafiają na taśmę produkcyjną. 

Podczas Targów poznamy wiele innowacyjnych projektów. Wśród przedstawionych nowości znajdą się opakowania wyprodukowane w 100% z odpadów kamiennych oraz materiałów recyklingowych, specjalna zgrzewarka indukcyjna z ekranem dotykowym, zalety systemu BAG–IN–BOX - nowatorskiego sposobu transportu surowców i produktów płynnych, wielofunkcyjne pojemniki cylindryczne oraz ekologiczne rozwiązanie do ochrony produktów przed wstrząsami - połączenie papieru kraft z bibułą zabezpieczającą delikatne powierzchnie przed zarysowaniami. 

Dowiedz się więcej