Targi PAKFOOD, największe w tej części Europy spotkanie branży opakowań dla przemysłu spożywczego właśnie się rozpoczęły. Towarzyszą mu Targi Polagra Food, Polagra Tech oraz Polagra Gastro, a także Invest Hotel oraz Smaki Regionów.

Targi PAKFOOD wystartowały!
Uroczyste otwarcie odbyło się o godzinie 11:00 w pawilonie 11, po którym wręczone zostały Złote Medale MTP oraz wyróżnienia Acanthus Aureus za najlepsze stoisko. Wcześniej, bo o godzinie 10:00 we Foyer (pawilon 10) miała miejsce konferencja prasowa z udziałem Stanisława Kalemby, Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Targi PAKFOOD doskonale wpisują się w konwencję całego bloku POLAGRA oraz towarzyszących mu Smaków Regionów oraz Invest Hotel. Korzystają na tym wszyscy – zwiedzający, którzy mogą zapoznać się z niebywale szeroką ofertą w jednym miejscu i czasie oraz wystawcy, mogący liczyć na nieprzeciętnie wysoką frekwencję gości – wyjaśnia Joanna Kucharska, dyrektor Targów PAKFOOD. – Cieszy nas, że i w tym roku nie zawiedziemy oczekiwań obu tych grup. Spodziewamy się bowiem ponad 50 000 zwiedzających mogących spotkać się z blisko 1 000 wystawców – dodaje.