Innowacyjne rozwiązania dla branży farmaceutycznej i kosmetycznej w jednym miejscu, bogaty program merytoryczny w strefach inspiracji, branżowe konferencje tematyczne - to wszystko znajdziesz na Targach PCI Days, które odbędą się 8 – 9 września 2021 roku w Global Expo w Warszawie

pci days 2021

Targi PCI Days 2021 to wydarzenie dedykowane producentom, dostawcom i firmom działającym w przemyśle farmaceutycznym i kosmetycznym. Jest to doskonała okazja, aby odświeżyć dotychczasowe kontakty, nawiązać nowe znajomości i spotkać się z branżą po długiej przerwie w kalendarzu spotkań B2B. W przeciągu ostatnich miesięcy przemysł farmaceutyczny i kosmetyczny napotykał na wiele wyzwań, które znacząco wpłynęły na podejmowane decyzje i kształtowanie kierunków rozwoju. Targi PCI Days to miejsce, gdzie spotkają się nowe idee i pomysły na dalszy rozwój w zakładach produkujących leki i kosmetyki - będzie to orzeźwiające wydarzenie branżowe, na które czekaliśmy, po tak długiej przerwie!

Podczas PCI Days 2021 zapoznasz się z najbardziej aktualną ofertą polskich i zagranicznych dostawców oraz poznasz najświeższe nowości produktowe dla obu branż. Bogata oferta wystawowa oraz dwukrotnie większa powierzchnia gwarantują, że znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje Twój zakład produkujący leki lub kosmetyki. Na PCI Days zostanie zaprezentowana pełna oferta dla produkcji leków i kosmetyków: od surowców poprzez produkcję kończąc na opakowaniu i magazynowaniu.

Nie może Cię tam zabraknąć, dlatego już teraz zarezerwuj termin 8 – 9 września i zaplanuj odwiedziny w Global EXPO w Warszawie.

Druga edycja to m.in.:

  • Bogata oferta wystawowa – wystawcami są producenci i dostawcy dla przemysłu kosmetycznego i farmaceutycznego,
  • Dwukrotnie większa powierzchnia wystawiennicza,
  • Liczne prelekcje merytoryczne w dwóch Strefach Inspiracji,
  • Konferencja Be Inspired – Nowości Surowcowe 2021/2022,
  • Konferencja Mikrobiologia produktów farmaceutycznych, kosmetycznych oraz środowiska produkcyjnego,
  • Warsztaty dla zakupowców i wiele więcej!

Prelekcje, konferencje i warsztaty odbywać się będą przez cały czas trwania targów. 

Udział w targach jak również we wszystkich panelach wykładowych jest całkowicie bezpłatny.

Gorąco zapraszamy do udziału!

Więcej informacji na stronie www.pcidays.pl

Kontakt: targi@pcidays.pl