Jako organizatorzy Targów PCI Days, doskonale wiemy jak bardzo ważne jest nie tylko nawiązywanie obiecujących kontaktów biznesowych, ale także komfort i bezpieczeństwo naszych Gości. Z tego powodu, pomimo wielkiego zainteresowania branży farmaceutycznej i kosmetycznej naszym wydarzeniem, z nieskrywaną przykrością informujemy, że Targi PCI Days nie odbędą się w bieżącym roku kalendarzowym.

Targi PCI Days przesunięte na następny rok

Nasza decyzja została podyktowana stale zwiększającą się liczbą zachorowań na COVID-19 oraz docierającymi do nas głosami naszych Gości, którzy, pomimo wprowadzenia surowych zaleceń sanitarnych, nie czują się bezpiecznie wobec panującej pandemii koronawirusa. Podobne obawy wyrażają Wystawcy PCI Days 2020, którzy prognozują zbyt niską frekwencję Odwiedzających. Ponadto jesteśmy świadomi, że wiele firm zmaga się z licznymi ograniczeniami inwestycyjnymi na rok 2020. Przychylając się do licznych próśb i rozumiejąc powody, dla których nasi Goście wycofują się z udziału w różnych imprezach B2B w tym roku, już teraz zapraszamy Państwa do udziału w promocji Targów PCI Days 2021. O terminie nowej edycji poinformujemy już wkrótce.

Za wszelkie zaistniałe z tego tytułu niedogodności serdecznie przepraszamy. Jednocześnie pragniemy wyrazić wdzięczność za wszystkie słowa zrozumienia ze strony naszych Patronów, Partnerów i Wystawców. Dziękujemy również za Państwa udział we współtworzeniu Targów PCI Days 2020 i liczymy na dalszą współpracę przy kolejnych edycjach.