Z przyjemnością informujemy, że w dniach 4-6 października 2021 roku rozpocznie się długo wyczekiwane święto branży opakowań – TAROPAK 2021. Wydarzenie odbędzie się pod dachem Międzynarodowych Targów Poznańskich, podczas którego będą miały miejsce prezentacje nowych rozwiązań technologicznych w takich branżach jak min.: meblarstwo, ogrodnictwo, kosmetyka, motoryzacja, farmacja oraz przemysł spożywczy.

targi taropak

Kolejna edycja targów Taropak to wydarzenie skupiające uwagę na rosnącej roli automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych. Nieodłącznymi elementami pojawiającymi się podczas spotkania jest technologia związana z produkcją opakowań i magazynowaniem oraz etykietowaniem i co-packingiem. Organizatorzy położyli szczególny nacisk także na wątek tak istotnego w obecnych czasach rozwoju branży e-commerce oraz roli eko-opakowań, jako wyzwań przyszłości.

Taropak 2021 odbędzie się w formie hybrydowej – online, z wykorzystaniem platformy dedykowanej biznesowi, która umożliwia spotkania z potencjalnymi partnerami z całego świata i zdobycie nowych rynków zbytu oraz stacjonarnie – w formie tradycyjnej, pozwalającej na optymalną prezentację produktów, rozwiązań czy wymianie informacji w formie spotkań na żywo. Platforma umożliwiająca udział w Taropaku #online, oprócz oczywistych korzyści wynikających ze swobodnego budowania relacji biznesowych niezależnie od lokalizacji, posiada także możliwości katalogowania produktów i łatwego, intuicyjnego dostępu do treści prezentowanych podczas wydarzenia (przed jego rozpoczęciem oraz po nim). Hybrydowość wydarzenia i podwójne możliwości wynikające z kilku wariantów, w których uczestnicy, zależnie od preferencji, mogą wziąć udział w wydarzeniu, pozwalają na nawiązywanie relacji biznesowych (także na płaszczyźnie międzynarodowej) bez konieczności podróży.

targi taropak 2021

Tegoroczna edycja Taropaku odbędzie się w dniach 4-6 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, w doborowym towarzystwie targów POLAGRA. Wspólna data dla obu wydarzeń sprzyja merytorycznej wymianie doświadczeń i wsłuchiwaniu się w potrzeby branż tak ściśle ze sobą współdziałających. Uczestnicy wydarzenia mają możliwość swobodnego zwiedzania ekspozycji zarówno targów Polagra, jak i Taropak.

Wiedza i doświadczenie.

Targi to nie tylko rozmowy biznesowe, nawiązywanie trwałych kontaktów czy poznawanie trendów i nowości rynkowych. Jest to również doskonały czas i miejsce do poszerzania wiedzy czy poznawania nowych regulacji dotyczących w branży. Nie inaczej będzie i w tym roku. Szczególnie istotnym wydarzeniem towarzyszącym Taropakowi 2021 będzie druga już edycja konferencji e-commerce, która stanowi idealną okazję do spotkania z ekspertami z dziedziny e-handlu, opakowań w e-commerce, logistyce i magazynowaniu a także zagadnieniom z zakresu marketingu i sprzedaży. Program konferencji wciąż jest otwarty. Masz ciekawe doświadczenia? Chcesz podzielić się rozwiązaniami sprzyjającymi rozwojowi branży? A może szukasz przestrzeni, by zrealizować panel dyskusyjny pozwalający na zwiększenie świadomości w istotnym dla Ciebie temacie? Zgłoś się do nas i stań się częścią konferencji e-commerce!

prezentacja taropak

 

Koordynatorka konferencji: Ewelina Janik

ewelina.janik@grupamtp.pl | 691 031 280

Dowiedz się więcej: www.taropak.pl