Otwarcie salonu, zaliczanego do najważniejszych targów tej branży w Europie Środkowo-Wschodniej, odbędzie się we wtorek 11 września 2001 o godzinie 12.00 w holu pawilonu 23 (poziom B).

Dla wystawców i zwiedzających udział w targach, które potrwają od 11 do 14 września, będzie okazją do zaprezentowania i poznania nowych technologii, zdobycia obiektywnej wiedzy o rynku oraz nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych.

TAROPAK to jedne z najdłużej organizowanych w Poznaniu targów specjalistycznych (pierwsza edycja miała miejsce w 1973 roku).
Poznański salon należy do Confederation of Organisers of Packaging Exhibitions (COPE), międzynarodowej organizacji zrzeszającej 20 największych organizatorów targów opakowaniowych na świecie.
Zgodnie z oczekiwaniami wystawców tegoroczny TAROPAK odbędzie się równolegle z targami POLAGRA-FOOD, ponieważ blisko 80% odbiorców opakowań i maszyn pakujących stanowią producenci branży spożywczej.

Wystawcy
W tegorocznej edycji salonu TAROPAK weźmie udział ponad 700 wystawców z następujących 24 państw i terytoriów: Austrii, Belgii, Białorusi, Czech, Danii, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Luksemburga, Niemiec, Norwegii, Polski, Słowacji, Słowenii, Szwajcarii, Szwecji, Tajwanu, Turcji, Ukrainy, Węgier, Wielkiej Brytanii, Włoch.
Zwiedzający będą mogli się także zapoznać z ofertą ponad 110 firm reprezentowanych z Austrii, Belgii, Czech, Danii, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Luksemburga, Niemiec, Polski, Stanów Zjednoczonych, Szwajcarii, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Włoch.

Oferta
Zakres tematyczny salonu TAROPAK 2001 obejmuje: surowce i półprodukty do produkcji opakowań, materiały opakowaniowe, opakowania, maszyny i urządzenia pakujące, maszyny do wyrobu opakowań, logistykę, usługi poligraficzne. Wszystko to zostanie zaprezentowane na ekspozycji, której powierzchnia wyniesie prawie 19.000 m2. Najliczniej będą reprezentowani wystawcy opakowań, maszyn i urządzeń pakujących, materiałów opakowaniowych, maszyn do wyrobu opakowań i branży logistycznej.

Program
Konferencje. Podczas targów odbędą się specjalistyczne konferencje (szczegółowe informacje w załączonym programie).
Złoty Medal MTP. Drugiego dnia targów nastąpi rozstrzygnięcie konkursu o Złoty Medal MTP. Wręczenie Złotych Medali będzie miało miejsce w czwartek 13 września o godzinie 13.00 w pawilonie 31 (wejście A).
Sztaplar Show 2001. W dniach 12-13 września w sektorze XII przy pawilonie 11 odbywać się będzie pokaz i konkurs na najlepszy wózek widłowy zorganizowany przez miesięcznik ,,Nowoczesny Magazyn” i Międzynarodowe Targi Poznańskie.
Zwiedzanie
TAROPAK 2001 będzie można zwiedzać w dniach od 11 do 14 września w godzinach od 9.00 do 17.00. Dni profesjonalistów 11 i 12 września.

Ceny biletów wstępu:

dla profesjonalistów w dniach 11-14 września 15 zł
dla zwiedzających w dniach 11-12 września 20 zł
dla zwiedzających w dniach 13-14 września 15 zł

KATALOG WYSTAWCÓW
Źródło: ''

Komentarze

  • ceny TAROPAK!!!

    Niestety, targi prawdopodobnie w roku przyszłym stracą masę klientów. Cena za powierzchnie wynajmowane jest horrendalna! Już w tym roku wielu wystawców zapowiada,że to ich ostatni TAROPAK>

  • dziwne nie jest...

    Wcale się nie dziwię, że w przyszłym roku prawdopodobnie nie będzie zbyt dużo firm, Jak napisał przedmówca, ceny troszkę odstraszają potencjalnych wystawców.