W dniach 20-23 września br. na terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się kolejna edycja targów TAROPAK. Tradycyjnie ekspozycje targowe uzupełnią i urozmaicą tematyczne seminaria, konferencje oraz wydarzenia.

Najważniejszym z nich jest 3 Konferencja Opakowaniowa Krajów Europy Środkowej i Wschodniej zorganizowana przez Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Opakowań, Krajową Izbę Opakowań oraz MTP. Odbędzie się ona w dniu 21 września w Sali w WTC. Tematyka konfrencji: Opakowania – Rynek – Środowisko.

Kolejnym wydarzeniem będzie konferencja "Magazyn w firmie i łańcuchu dostaw” (21 września, Hol Wschodni, Sala Zielona) zorganizowana we współpracy z wydawnictwem Eurologistics. Miesięcznik "Świat Druku" na swoim stoisku (21.09, pawilon 15B, stoisko 181) zorganizuje warsztaty "Opakowania od A do Z".

Miesięcznik "Poligrafika" w pawilonie 14B w sali A i B zorganizuje "Kolorowe spotkania-opakowania" (20.09). Redakcja pism „Nowoczesny Magazyn” oraz „Logistyka a Jakość” we współpracy z MTP po raz szósty zorganizują konkurs wózków widłowych Sztaplar Show 2005 (22.09). W Holu Wschodnim w czasie trwania targów będzie można podziwiać wystawę prac młodych projektantów, która będzie zorganizowana we współpracy z magazynem Packaging Polska.

W tych dniach będą miały miejsce także różnorodne konferencje zorganizowane we współpracy z Krajową Izbą Opakowań, z Instytutem Logistyki i Magazynowania oraz z Polską Izbą Ekologii.

Serdecznie zapraszamy do Poznania w czasie trwania tegorocznej edycji targów TAROPAK w dniach 20-23 września. Jak co roku, równolegle z targami TAROPAK 2005 odbędą się Międzynarodowe Targi Przemysłu Spożywczego POLAGRA FOOD.

Więcej informacji: www.taropak.pl
Źródło: ''