Po udanym odnowieniu marki farb Colortrend w 2006 r. pakowanych w etykietowane w formie (IML) wiaderka RPC Containers Oakham producent wybrał to samo zestawienie pojemnika i etykiety do dwóch nowych serii produktów. Jednocześnie trzecia linia produktów będzie pakowana w te same pojemniki zdobione ciekawymi etykietami naklejanymi po formowaniu.

Spółka będąca jednym z największych w Irlandii niezależnych producentów farb poszerzyła swój asortyment, wprowadzając na rynek nowe serie Colortrend easi-prep oraz Colortrend Woodcare. Seria Colortrend easi-prep, której towarzyszy hasło reklamowe: „Wspaniały początek daje wspaniale rezultaty!”, obejmuje cztery wodorozcieńczalne farby podkładowe do ścian, drewna i metalu. W serii Colortrend Woodcare oferowanych jest piec rodzajów powłok, m.in. impregnat barwiący, farba satynowa i lakier platynowy.

Podobnie jak we wcześniejszym programie odnowy swojej głównej marki Colortrend poszukiwał atrakcyjnych projektów, które przyciągałyby uwagę klientów i stwarzały spójny wizerunek wysokiej jakości. Wykorzystano ponownie doświadczenie RPC Oakham w technologii etykietowania IML, umieszczając na formowanych wtryskowo pojemnikach S Range grafikę w pełnym kolorze, co dało wysokiej jakości wykończenie. Opakowania Colortrend easi-prep zdobią kolorowe napisy na szarym tle, a wszystkie pięć produktów z serii Colortrend Woodcare nosi jednolitą szatę barwna w zlocie i czerwieni.

Colortrend zamówił także pojemnik S Range do pięknej serii Select Collection obejmującej 28 współczesnych odcieni gotowych farb do użytku domowego. Aby podkreślić wysoką jakość farb Colortrend Select, wybrano metalizowane etykiety nakładane przez RPC Oakham po formowaniu.

Źródło: RPC
Źródło: ''