Pojemnik Internesta, stworzony z myślą o sieciach handlowych do obsługi zamówień online, to najnowsza propozycja z oferty Georg Utz Sp. z o.o. – producenta systemów wielokrotnego użytku z tworzywa sztucznego dla logistyki i magazynowania.

TOP OFERTA: Internesta - pojemnik dla e-grocery

Internesta to lekki i wytrzymały pojemnik o wymiarach 600 x 400 x 243 mm, który idealnie sprawdzi się w całym procesie obsługi zamówień online - od kompletacji w sklepie lub magazynie, aż po samą dystrybucję do klienta.

Innowacyjnym rozwiązaniem zastosowanym w przypadku Internesty są wymienne przegrody, umieszczone wewnątrz pojemnika w specjalnych prowadnicach. W górnej krawędzi pojemnika zostały jednocześnie wykorzystane specjalne zaczepy na reklamówki. Dzięki powyższym rozwiązaniom zamówienia mogą być segregowane, a różne grupy produktów od siebie oddzielone – np. świeże owoce i warzywa od detergentów. Wpływa to również na bezpieczeństwo produktów podczas transportu do klienta końcowego.

Trapezowy kształt umożliwia układanie pojemników w stos, za pomocą pałąków. Po złożeniu pałąków i umieszczeniu pustych pojemników jeden w drugim, pierwotna objętość zostaje zredukowana o 75%, zaoszczędzone zostaje tym samym miejsce w transporcie.

Aby ułatwić przepływ powietrza i utrzymać odpowiednio niską temperaturę zawartości, zastosowano szczelinową konstrukcję pojemnika. Internesta jest przyjazny zarówno dla obsługi manualnej, jak również w automatyzacji, dzięki wykorzystaniu płaskiej podłogi.

Do zarządzania systemem dystrybucji można dodatkowo wyposażyć pojemnik w etykiety z kodami kreskowymi. Kolor pojemnika może zostać dopasowany do wymagań i potrzeb klienta.

 

Dane techniczne:

  • Wymiary zewnętrzne: 600 x 400 x 253 mm
  • Wymiary wewnętrzne: na górze - 576 x 375 mm, na dole - 545 x 342 mm
  • Wysokość po umieszczeniu jednego pojemnika w drugim: 63,5 mm (1/4)
  • Objętość: 48 litrów
  • Max. obciążenie w stosie: 250 kg
  • Waga: 1,8 kg - wersja bez pałąków, 1.94 kg - z pałąkami
  • Waga wypełnienia pojemnika: 15 kg

 

Więcej szczegółówych informacji można uzyskać kontaktując się bezpośrednio z firmą Georg Utz:

Georg Utz

Georg Utz Sp. z o.o.
ul. Nowowiejska 34
55-080 Kąty Wrocławskie
Tel.: +48 713 16 77 60
Fax: +48 713 16 77 61
E-mail: info.pl@utzgroup.com
www.utzgroup.pl

 

Źródło: Georg Utz