Dwa miesiące wakacyjnej beztroski powoli dobiegają końca. Powrót do szkolnej ławki przychodzi zazwyczaj ciężko, można go jednak sobie umilić. Zwłaszcza, gdy znajdziemy sposób na zabieranie ze sobą na czas spędzany w szkole domowych przysmaków.

Asortyment szkolnych sklepików często pozostawia wiele do życzenia, dlatego większość rodziców stara się zaopatrzyć swoje pociechy w wartościowe przekąski na czas spędzany poza domem. Dla opiekunów istotne jest, by przygotowane przez nich drugie śniadanie przez wiele godzin zachowało świeżość i aromat. A dla najmłodszych? Oni cenią sobie zwłaszcza to, by kanapkę czy owoce można było wygodnie przenosić i odpakować bez żadnego wysiłku. I, oczywiście, by nie ubrudziła cennej zawartości szkolnego plecaka. Z pomocą przychodzi marka Paclan, która w swojej ofercie ma produkty, których nie może zabraknąć w szkolnej wyprawce.

Torebki na kanapki, owoce lub inne przekąski można wybrać papierowe bądź foliowe. Te drugie w opakowaniu zawierają także wygodne klipsy ułatwiające zamykanie. Dla zwolenników pakowania szkolnych specjałów w papier Paclan przygotował dwie propozycje: tradycyjny papier na rolce oraz jeszcze wygodniejszy w użyciu – w gotowych, pociętych arkuszach. Zwolennicy przechowywania i przenoszenia żywności w folii także znajdą coś dla siebie: folia 3w1 Paclan idealnie przylega do produktów i szczelnie je opakowuje. O samoistnym rozwijaniu się bądź przerwaniu nie ma mowy.O firmie:
Paclan to marka należąca do CeDo Sp. z o.o., producenta artykułów gospodarstwa domowego jednorazowego użytku. CeDo Sp. z o.o. jest jednym z największych eksporterów z regionu Dolnego Śląska. W ofercie Paclan znajduje się wiele rodzajów worków na odpady, ściereczek, czyścików kuchennych, a także artykułów związanych z przechowywaniem i przygotowywaniem żywności: papier do pieczenia, woreczki na mrożonki czy folia spożywcza.

Więcej na www.paclan.pl
Źródło: ''