W ofercie marki Stella pack pojawiły się dwa nowe produkty: Torebki na mrożonki z suwakiem oraz Torebki śniadaniowe z suwakiem. Torebki dostępne będą w sprzedaży od 19 stycznia 2009 r., początkowo w rynku tradycyjnym, następnie sukcesywnie wprowadzane będą do nowoczesnego kanału dystrybucji.

- To pierwsze tego typu torebki w Polsce – mówi Paweł Szczepaniuk, Product Manager Stella Pack S.A. – W naszym kraju używa się głównie ręcznie zaciskanych woreczków strunowych, podczas gdy np. u USA już niemal całkowicie odchodzi się od nich na rzecz torebek z suwakiem, prostszych i wygodniejszych w użyciu. Ze względu na łatwość użytkowania, sądzimy, że torebki z suwakiem świetnie sprawdzą się przy pakowaniu kanapek i owoców dla dzieci do szkoły, a także w pracy, w podróży i oczywiście przy mrożeniu. Mogą być używane nie tylko w kuchni, ale w całym gospodarstwie domowym ze względu na fakt, że są to bardzo wytrzymałe torebki z grubej folii, które można myć w zmywarce i wykorzystywać do przechowywania małych klocków, guzików, śrubek, biżuterii itp.

Na każdej torebce znajduje się specjalne pole, na którym można napisać mazakiem lub zwykłym długopisem kilka słów o produkcie lub w przypadku torebek na mrożonki datę i zawartość mrożenia.

Torebki śniadaniowe z suwakiem kosztują ok. 5,5 zł. W opakowaniu znajduje się 16 torebek o pojemności 1,5 litra oraz wymiarach 20 x 20 cm każda. Są wygodne i łatwe w użytkowaniu. Suwak gwarantuje, że okruszki nie zabrudzą lodówki, torby czy plecaka, a żywność pozostanie świeża. Torebki wykonane są z polietylenu. Charakteryzuje je grubość i wytrzymałość. Mogą być wielokrotnie używane oraz myte w zmywarce do naczyń. Przeznaczone są do przechowania, transportowania, pakowania i zamrażania żywności. Szczelne zamknięcie pomaga zachować świeżość, witaminy i mikroelementy, a także smak i zapach przechowywanych produktów. Z drugiej strony przechowując jedzenie w torebce chronimy inne potrawy przed przenikaniem zapachów do innych potraw.

Mrożenie w torebce Stella pack pozwala przechowywać żywność w domowej zamrażarce od 3 do 12 miesięcy bez pogorszenia ich jakości. Im niższa temperatura tym dłuższa trwałość produktu. Zamrażanie żywności opóźnia psucie się produktów spożywczych zmniejszając aktywność enzymów oraz zapobiegając namnażaniu się mikroorganizmów.

W opakowaniu Torebek na mrożonki z suwakiem marki Stella Pack znajduje się 10 torebek o pojemności 3 litrów i wymiarach 27,5 x 30 cm. Cena jednego opakowania to ok. 5,5 zł.

Stella Pack S.A. to jeden z wiodących producentów worków na śmieci oraz lider rynku produktów z mikrofibry w Polsce. W swojej ofercie posiada też szerokie portfolio artykułów opakowaniowych takich jak: produkty do pieczenia, folie aluminiowe, woreczki i torebki itp. Wyroby Stella Pack dostępne są pod trzema markami: wiodąca marka premium „Stella pack”, marka „Sweet Home” pozycjonowana w segmencie ekonomicznym oraz linia „Super Baba”, której produkty dostępne są w sieciach dyskontowych w całym kraju. Spółka zatrudnia 500 pracowników, a jej obroty w 2007 r. wyniosły 105 milionów złotych.

Więcej na www.stella.com.pl
Źródło: ''