Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Instytut Logistyki i Magazynowania serdecznie zapraszają na Polski Kongres Logistyczny LOGISTICS 2004, który odbędzie się w Poznaniu w dniach 19-21 maja 2004 na terenie MTP, w pawilonie 15.

Kongresowi będzie w tym roku towarzyszyć część ekspozycyjna pod nazwą Targi Logistyki, Transportu i Spedycji TRANSLOG 2004.

LOGISTICS 2004

Polski Kongres Logistyczny LOGISTICS 2004 to organizowany od 1992 r. cykl konferencji logistycznych, na których specjaliści prezentują najważniejsze i najaktualniejsze dla branży tematy. W tym roku Kongres LOGISTICS odbędzie się pod hasłem "Sieci logistyczne na zintegrowanym rynku europejskim", a jego celem będzie prezentacja zadań stojących przed branżą logistyczna w najbliższym czasie.

Rozszerzenie Unii Europejskiej, które w tym miesiącu stało się faktem, spowoduje bowiem dalszy wzrost obrotów towarowych, wymuszając stworzenie dobrze zorganizowanych sieci logistycznych, opartych na intermodalnych rozwiązaniach transportowych i centrach logistycznych.

Tegoroczny kongres jest adresowany do kadry zarządzającej, szefów oraz pracowników działów logistyki i marketingu przedsiębiorstw produkcyjnych i dystrybucyjnych, przedstawicieli sieci handlowych, pracowników firm logistycznych, dostawców technik i technologii wspierających logistykę, konsultantów, przedstawicieli nauki oraz wszystkich zainteresowanych rozwojem logistyki i transportu.

W ramach Kongresu odbędą się m.in.:
» 3 sesje plenarne
» 6 sesji tematycznych
» 4 praktyczne warsztaty
» wizyty studyjne w firmach stosujących nowoczesne rozwiązania logistyczne (VOLKSWAGEN, PANOPA, ARVATO, KOMPANIA PIWOWARSKA, RABEN, KUEHNE & NAGEL, SPEDPOL-SCHENKER, REEMSTMA, DHL Express)
» debata gospodarcza prowadzona przez red. Tadeusza Mosza - dziennikarza, autora i prowadzącego magazyn ekonomiczno-finansowy "Plus Minus" w TVP 1.

Polski Kongres Logistyczny LOGISTICS 2004 został zorganizowany w ramach projektu Polskie Centrum Kompetencji w Logistyce – POLLOCO, przy wykorzystaniu wsparcia 5 Programu Ramowego Badań, Rozwoju Technicznego i Prezentacji Unii Europejskiej. Organizatorem Kongresu jest Instytut Logistyki i Magazynowania z Poznania.

Kongres odbywa się w paw. 15 na poziomie C.
Program kongresu

TRANSLOG 2004

Towarzyszące Kongresowi Targi Logistyki, Transportu i Spedycji TRANSLOG 2004, stały się dla kluczowych firm z branży okazją do zaprezentowania oferty z dziedziny transportu, logistyki, magazynowania, spedycji, systemów informatycznych wspomagających zarządzanie logistyczne, kodów kreskowych i automatycznej identyfikacji towarów i innych. Targi odbywają się pod patronatem Polskiego Towarzystwa Logistycznego i Instytutu Logistyki i Magazynowania.

W targach uczestniczą:
ABC CZEPCZYNSKI, AXIT, BCS, BORYSZEW, CENTRUM HANDLOWO-MAGAZYNOWE, COMARCH, EMAX, EURInpro, Eurologistics, EXPOSPED, FIS, GEFCO, GIRAUD, GROENEWOUT, HORSTMANN, HIT, INDUSTRY, JANTAR, LOCABRI, LOGTOR, PEKAES, PKP Cargo, POLKOTRANS, Premium, QUANTUM SOFTWARE, SELMAR, SKK, SSI SCHAFER, TRANSMEBLE, WANDALEX.

Ogromnym zainteresowaniem będzie cieszyć się wystawa starych samochodów przygotowana przez Automobilklub Wielkopolski.

Ekspozycje można zwiedzać w paw. 15 na poziomie C. w godzinach: 9.00-17.00.


Źródło: ''