Wygodne w użyciu i bardzo estetyczne wiaderka RPC Containers Oakham okazały się idealnym uzupełnieniem odnowionego wizerunku wiodącej na rynku serii Ubrew firmy Young’s.
Young’s, wiodący na rynku brytyjskim dystrybutor zestawów, sprzętu i akcesoriów do domowej produkcji alkoholu, odnowił wizerunek swej marki, prezentując nowoczesny, ascetyczny styl i wprowadzając na rynek sprzęt i składniki dla osób, które pragną produkować we własnym zakresie wysokiej jakości napoje alkoholowe.

Minęły już czasy, gdy produkcja alkoholu wiązała się ze skomplikowanymi procesami.
Nowe zestawy Young’s zawierają proste, przyjazne dla użytkownika instrukcje i umożliwiają destylację napojów alkoholowych w zaledwie pięć dni. Najnowszym zestawem na rynku jest "alcoshot", rewolucyjny zestaw do produkcji wódek smakowych, który daje 120 porcji wysokoprocentowego alkoholu w określonym smaku.

Ważną rolę w domowej produkcji alkoholu odgrywa pojemnik używany do fermentacji zacieru.
Na życzenie Young’s RPC Oakham dostarczyła firmie standardowe wiaderka z naturalnego PP, dzięki czemu użytkownik końcowy może oglądać znajdujący się wewnątrz płyn w ciągu całego procesu destylacji.
Na pojemnikach umieszczono ilustracje nowego projektu, a także skalę z podziałką dla wygody użytkownika.
Zestaw podstawowy „alcoshot” zawiera dwa 5-litrowe wiaderka. Wiaderka sprzedawane na sztuki dostępne są w pojemności 5, 10, 15 i 25 litrów.


Źródło: ''