Po raz kolejny ULMA Packaging, jako ekspert na światowym rynku maszyn do pakowania, zaprezentuje swoje bogate portfolio podczas targów IBA - najważniejszego wydarzenia branży piekarskiej i cukierniczej na świecie. ULMA w swoich nowych projektach koncentruje się przede wszystkim na wydajności oraz automatyzacji. Proces obejmuje zarówno pojedyncze, zautomatyzowane maszyny pakujące, jak i kompletne automatyczne linie produkcyjne.

ULMA zaprasza na Międzynarodowe Targi Piekarstwa i Cukiernictwa - IBA 2018!

Na targach po raz pierwszy swoją prezentację będzie miała maszyna FR 400 z możliwością integracji z innymi liniami. Zaprojektowana specjalnie do zintegrowania z systemami pakującymi o wysokiej prędkości produkcyjnej. Wydajność do 500 paczek/min lub 70 m/min.

Kolejna nowość, którą będzie można zobaczyć na targach to maszyna FR BOE. Model posiada uniwersalny system do załadunku grupy produktów o różnych kształtach i wymiarach. Maszyna bez problemu pakuje produkty delikatne i kruche tj. wafelki czy herbatniki. Wydajność - do 150 paczek/min.

Oprócz dwóch flow-packów na stoisku zaprezentowana zostanie również automatyczna maszyna służąca do grupowania jednostkowych produktów i zbiorczego pakowania ich w kartony - kartoniarka.

Ostatnią przezentowaną na targach maszyną będzie urządzenie do załadunku grupy herbatników. Uniwersalny system umożliwia pakowanie grupy herbatników o różnych kształtach i wymiarach. Ilość ciastek w grupie jest wprowadzana z panelu operatorskiego. Możliwość podawania delikatnych produktów w grupach od 1 do 10.

 

Dowiedz się więcej o ULMA Packaging Polska

 

ULMA zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska na targach IBA - Hala B1, Stoisko 150.
Termin: 15-20 września 2018
Miejsce: Monachium (Niemcy)

 

Źródło: ULMA Packaging Polska