UNITED CAPS, międzynarodowy producent zakrętek i zamknięć powiadomił o imprezie zorganizowanej w swoim zakładzie na Węgrzech z okazji wyprodukowania w tym roku 10 miliardów zakrętek. Dziesięciomiliardowa zakrętka, zwana potocznie DOUBLEFLOW, to zakrętka przeznaczona dla segmentu olejów jadalnych. Po raz pierwszy w historii spółki udało jej się wyprodukować 10 milliardów zakrętek w ciągu jednego roku.

UNITED CAPS świętuje sukces – 10 miliardów zamknięć i zakrętek wyprodukowanych w jednym roku!

Benoit Henckes, Prezes Zarządu UNITED CAPS, podczas świętowania sukcesu

 

Zakład zlokalizowany w Dunavarsány na Węgrzech specjalizuje się głównie w produkcji kapsli i zakrętek dla olejów jadalnych oraz napojów i wód mineralnych. Zgodnie ze strategią UNITED CAPS „BLISKO CIEBIE”, aby zapewnić działanie możliwie najbliżej klienta dla jego wygody, zakład w Dunavarsány stanowi swoistą bramę otwierającą spółce drogę do Europy Centralnej i Wschodniej. Spółka dostarcza usługi licznym znanym markom w tym regionie, wśród których nie brakuje polskiej marki oleju Wielkopolskiego Grupy Princes, jednej z najszybciej rozwijających się segmentów przemysłu spożywczego i napojów w Europie. UNITED CAPS kontynuuje inwestycje w węgierskim zakładzie – rozpoczęta została już budowa nowej linii produkcyjnej oraz dostosowanie zakładu pod kolejne.

- „Jesteśmy niezmiernie dumni z wyprodukowania 10 miliardów zakrętek - mówi Prezes Zarządu UNITED CAPS, Benoit Henckes. - To kamień milowy, który podkreśla zaufanie rynku dla marki UNITED CAPS. To znak niezawodności, honorowe odznaczenie. Nasza innowacyjna zakrętka DOUBLEFLOW była tą dziesięciomiliardową. Nie staramy się za wszelką cenę produkować co roku jak największej liczby zakrętek. Jednakże w tym roku jesteśmy wyjątkowo dumni, że udało się nam aż 10 miliardów razy wykonać najlepszą na rynku zakrętkę”.

UNITED CAPS uczcił ten sukces imprezą w zakładzie w Dunavarsány (Węgry), gdzie wyprodukowano wspomnianą dziesięciomiliardową zakrętkę. Podczas imprezy głos zabrał Prezes Zarządu Henckes oraz Dyrektor zakładu w Dunavarsány Szabolcs Szili.

- „Czujemy się docenieni oraz niezmiernie szczęśliwi za wyprodukowanie dziesięciomiliardowej zakrętki dla UNITED CAPS” – powiedział Szili.

DOUBLEFLOW to również precyzyjny dozownik do olejów jadalnych. Wzbogacając wrażenia użytkowników, pomysłowy dzióbek DOUBLEFLOW o innowacyjnym kształcie kropli pozwala stosować różne metody nalewania, zapewniając przy tym doskonałą kontrolę. Jest lekki i stylowy bez uszczerbku dla funkcjonalności zapobiegającej rozlaniu, co pozostawia butelkę suchą i łatwą w obsłudze, a jednocześnie zachowuje jakość jej zawartości przez cały okres przydatności. Dostępne są liczne warianty kolorów i wzorów, co zwiększa szanse produktu na wyróżnienie się na półkach.

Dyrektor ds. marketingu oleju Wielkopolskiego, Menno Bax, dodaje:

- „To wspaniała innowacja. Z przyjemnością wzbogacamy nasze wyroby o nowe zakrętki DOUBLEFLOW, aby ułatwiać życie naszym klientom, a także dla wzmocnienia komunikatu promocyjnego marki i planów aktywacyjnych, które wiążemy z marką Wielkopolski na polskim rynku”.

UNITED CAPS świętuje sukces – 10 miliardów zamknięć i zakrętek wyprodukowanych w jednym roku!

10 miliardów zakrętek od UNITED CAPS, każda z nich najwyższej jakości, a tą, z której firma jest najbardziej dumna jest „jedna zakrętka o dwóch funkcjach” o nazwie DOUBLEFLOW - dowód jakości, doświadczenia i innowacyjności UNITED CAPS

 

UNITED CAPS świętuje sukces – 10 miliardów zamknięć i zakrętek wyprodukowanych w jednym roku!

Zakład na Węgrzech specjalizuje się w produkowaniu zakrętek do napojów i olejów jadalnych, takich jak zakrętka DOUBLEFLOW stosowana w butelkach oleju Wielkopolskiego


Aby uzyskać więcej informacji o produktach i usługach firmy UNITED CAPS, warto odwiedzić stronę www.unitedcaps.com.

Dodatkowe informacje o produkcie DOUBLEFLOW są dostępne na stronie www.unitedcaps-innovations.com/doubleflow.

 

Źródło: UNITED CAPS