Trzy nowe materiały wierzchnie RafWipe dodane do opakowań nawilżanych chusteczek jednorazowych, oprócz swej funkcjonalności dają użytkownikom możliwość wielokrotnego zamykania i otwierania.

UPM Raflatac wprowadza nowe materiały do opakowań nawilżanych chusteczek jednorazowych

Są one dostępne w różnych wariantach, dzięki czemu pasują do różnorodnych zastosowań. Asortyment RafCare jest dostępny z wieloma rodzajami klejów w zależności od częstotliwości otwierania i zamykania opakowania.

Trzy nowe produkty RafWipe — RafWipe PP Clear TC 50, RafWipe PP Clear TC 60 oraz Raf Wipe PP Solid White TC 60 są oferowane w wersjach o różnej grubości, dzięki czemu można je dopasować do sztywności i elastyczności różnych rodzajów opakowań.

Materiały wierzchnie RafWipe są dostępne z niezawierającym rozpuszczalnika klejem RC12, który zapewnia bardziej odczuwalne odklejanie. Niezawodne otwieranie i zamykanie pomaga utrzymać dobry wizerunek marki — chusteczki są zawsze idealnie nawilżone, a opakowania nie przeciekają. Ten rodzaj opakowania zmniejsza także ryzyko potencjalnych strat z powodu niewykorzystanych produktów. Do innych materiałów wierzchnich z oferty RafCare oferowany jest klej RC13, który pozwala na łatwiejsze odrywanie i wyjątkowo delikatne otwieranie i zamykanie. 

Linia RafCare jest odpowiedzią na wszystkie potrzeby konsumentów w zakresie opakowań na nawilżane chusteczki, od pielęgnacji niemowląt, przez branżę kosmetyczną, aż do zastosowania w przemyśle. Materiały etykietowe RafCare są odporne na działanie wody, olejów i cieczy organicznych, zapewniając tym samym możliwie najlepszy wizerunek marki.

UPM Raflatac to światowy lider wśród dostawców rozwiązań w zakresie samoprzylepnych materiałów etykietowych. Oferowane przez niego folie i papiery są wykorzystywane do tworzenia etykiet produktów i etykiet informacyjnych w rozmaitych zastosowaniach końcowych, takich jak etykietowanie produktów farmaceutycznych, żywności i napojów czy etykietowanie zabezpieczające.

Klientami UPM Raflatac są głównie drukarnie oraz producenci opakowań. 

 

Odwiedź stronę producenta