Oferta UPM Raflatac w zakresie produktów etykietowych do zastosowania w branży spożywczej właśnie uległa poszerzeniu o kolejne dwa materiały foliowe do etykietowania opakowań wielokrotnie zamykanych oraz odpowiedni klej.

UPM Raflatac z nowymi materiałami foliowymi do etykietowania opakowań wielokrotnie zamykanych

Produkty Peel-Rseal PP White FTC 60 oraz Peel-Rseal PP Clear FTC 50 w połączeniu z klejem RC512 są idealnie dostosowane do opakowań, które z założenia mają być wielokrotnie otwierane i zamykane. Etykiety opakowań wielokrotnie otwieranych i zamykanych są bardziej przyjazne użytkownikowi, a ich wysoka jakość ma kluczowe znaczenie dla utrzymania świeżości produktów żywnościowych.

Oba nowe, powlekane po stronie wierzchniej polipropylenowe materiały wierzchnie są zgodne z rozporządzeniami w sprawie bezpieczeństwa żywności.

Peel-Rseal PP White FTC 60 to gładka biała folia.

Peel-Rseal PP Clear FTC 50 to produkt przezroczysty, zapewniający efekt niewidocznej etykiety.

Oba powyższe materiały najlepiej nadają się do zastosowania w połączeniu z produktem RC512 - nowym klejem akrylowym UV opracowanym z myślą o etykietach na wielokrotnie otwieranych i zamykanych opakowaniach do zastosowań w branży spożywczej.

- „Te dwa nowe produkty zapewniają znakomite parametry podczas etykietowania wielokrotnie otwieranych i zamykanych opakowań do zastosowań w branży spożywczej” - komentuje Jouni Iiskola, Dyrektor segmentu biznesowego ds. przemysłu spożywczego firmy UPM Raflatac.

- „Nowy klej RC512 sprawia, że etykiety mogą być wielokrotnie otwierane i zamykane, jednocześnie ściśle przylegając i dobrze wyglądając na opakowaniu, dzięki czemu zapewniają użytkownikowi końcowemu wygodę i uatrakcyjniają wizerunek marki”.

 

Dowiedz się więcej o UPM Raflatac

 

Źródło: UPM Raflatac