8 kwietnia 2008 zostanie uruchomiona od dawna oczekiwana baza danych na temat przemyslu opakowaniowego w Europie stworzona przez Packaging Europe.

Dzieki szczegółowym informacjom na temat ponad 50 000 firm działajacych we wszystkich sektorach przemysłu opakowaniowego w 50 krajach Europy, www.PackagingDatabase.com zrewolucjonizuje proces komunikacji w globalnym przemyśle.

Ta unikalna baza danych, stworzona w efekcie dwóch i pół roku pracy, dostarcza w ciagu kilku sekund wszelkich potrzebnych informacji zarówno producentom jak i użytkownikom opakowań. Jest to możliwe dzieki zastosowaniu szczegółowej i wielopoziomowej wyszukiwarki. Specjalny system e-mailowy pozwala skontaktowac sie z każda firma przy pomocy jednej wiadomości.

Rownież z kwietniu ukaże sie trzytomowy, 6 000 stronicowy katalog European Packaging Directory. Zawierać on bedzie informacje o firmach figurujacych w internetowej bazie danych. „Ta radykalnie nowa usługa spowodowala ożywienie w sektorze opakowaniowym nie tylko w Europie, ale na całym świecie,” stwierdza Tim Sykes, manager operacyjny w Packaging Europe. „Z niecierpliwościa oczekujemy możliwosci zaspokojenia popytu na informacje w jeszcze bardziej wyczerpujacy i wielostronny sposób. Dlatego tez pracujemy nad rozszerzeniem bazy danych o firmy z Azji i obu Ameryk, które nastąpi w drugiej połowie roku.”

Packaging Europe to unikalne rozwiązanie oferujace trzy oddzielne aczkolwiek uzupełniające się kanały informacji dla osób związanych z przemysłem opakowaniowym. Jest to wszechstronne źródło INFORMACJI, WYWIADOW, STATYSTYK, PROFILI FIRM oraz KONTAKTOW dotyczących całego przemysłu opakowań w EUROPIE WSCHODNIEJ, SRODKOWEJ i ZACHODNIEJ.

Minuta za minutą, nasza strona dostarcza informacji po angielsku, francusku, niemiecku, włosku, rosyjsku i hiszpańsku dotyczacych calego przemysłu opakowaniowego ważnych zarówno dla PRODUCENTOW jak i KONSUMENTOW. Każda informacja może zostać odnaleziona w naszym archiwum poprzez zastosowanie funkcji zaawansowanego filtra.

Artykuły o ważnej tematyce są zwykle rozbudowane a kolumny ‘Ask the Experts’ lub nasz Supplier Guide oferują kupującym lub osobom zwiazanym z przemysłem opakowaniowym pomoc, odpowiedzi na zapytania oraz liste potencjalnych kontaktów.

Więcej informacji:
www.PackagingDatabase.com
www.PackagingEurope.com
Źródło: ''