Viando dokonuje zmian w swojej najbardziej popularnej linii produktów. Wśród nowych propozycji będą mogły znaleźć coś dla siebie zabiegane gospodynie domowe oraz wybredni smakosze.

Linia Classic to produkty adresowane do całej rodziny i przeznaczone do codziennej konsumpcji. Nowe opakowania zbiorcze, w których zamknięte zostaną produkty z tejże linii nawiązują kolorystyką do firmowych barw Viando. Paczkę uatrakcyjnia zdjęcie soczystego, czerwonego pomidora i ziół. Na środku opakowania znajduje się przeźroczyste okienko, przez które klient może zajrzeć do środka i ocenić, czy produkt spełnia jego oczekiwania. Takie rozwiązanie jest bardzo praktyczne i wygodne dla klienta oraz ułatwia zakupy.

Classic jest najbardziej rozbudowaną linią w ofercie firmy. Produkty wyróżniają się bogatą gamą smakową i różnorodnością. Linia ta została ułożona w taki sposób, aby każdy konsument mógł znaleźć coś dla siebie. Na co dzień możemy delektować się smakiem szynki Bohuna, parówkowej extra, czy frankfurterek wędzonych. W linii Classic znajduje się również sztandarowy wyrób Viando, kiełbasa polska pieczona, zdobywczyni wielu prestiżowych nagród. Dla miłośników białej kiełbasy firma przygotowała kilka różnorodnych propozycji: kiełbasę białą delikatesową parzoną/surową, białą parzoną lux oraz tradycyjną polską białą.

Viando przygotowało także specjalne propozycje dla dzieci: delikatne parówki z cielęciną oraz parówki wiedeńskie. Miłośnikom wyszukanych smaków firma proponuje pasztet ze śliwką, salceson bamberski oraz pieczeń chlebową. W linii Classic pojawi się osobno pakowane m.in. mielone mięso wieprzowe oraz wołowe.

Produkty Viando pochodzą z rolniczych , ekologicznie czystych rejonów Kujaw. Do przygotowania wyrobów stosuje się tylko oryginalne, tradycyjne receptury. Każdego dnia linię produkcyjną opuszczają kontrolowane partie produktów. To gwarantuje świeżość wyrobów.
Źródło: ''