Z naszych statystyk wynika, że dodanie oferty ze zdjęciem, jest skuteczniejszym sposobem dotarcia do Klienta niż oferty tylko tekstowe, ale o tym nasi użytkownicy zdołali już się przekonać, dziś oddajemy w ich ręce możliwość dodawania video ofert, które będą dodatkowo promowane na 29 portalach Grupy MARKETEO.COM.

Video oferta, nowe możliwości na giełdzie portalu opakowania.com.pl
Jeśli jeden obraz jest wart tysiąc słów, to jedna video oferta jest warta tysiąc obrazów.Pokażcie własną firmę, magazyn, nieruchomości na sprzedaż, działająca maszynę podczas pracy, warkot silnika samochodu, cały proces produkcyjny w Waszej Firmie.
Udowodniono, że większość nas to wzrokowcy, łatwiej przyswajamy obraz i dźwięk, wykorzystajmy to zatem w video ofertach.

Jak stworzyć skuteczną ofertę?
Warto wykorzystać słowa kluczowe (po przeanalizowaniu np Google Analytics) do zbudowania tytułu własnej oferty, platforma marketeo.com generuje prawie 2.5 mil odsłon miesięcznie i stanowi tzw. wartość dodaną dla każdej nowej oferty, szybko ją pozycjonując w wyszukiwarkach.

Dbając o aktualizacje oferty oraz uzupełniając dane w profilu firmy (dane kontaktowe, zdjęcia produktów, filmy) Użytkownicy przyczyniają się do zwiększenia wiarygodności jako kontrahenta oraz do wzmocnienia swoich działania marketingowych.

Warto wykorzystać również możliwość prowadzenia biznes bloga, zwłaszcza jeśli na stronie Użytkownika nie ma aktualizacji np w promocje lub ciekawe wydarzenia w Firmie, to doskonała metoda informacji, tym bardziej że wpisy te pojawiają się na głównej stronie marketeo.com oraz tematycznie powiązanych ze sobą portali, w tej chwili biznes blog na marketeo.com prowadzi 1647 Firm, najlepsze blogi zostaną nagrodzone.

Wzmocnij swoje działania marketingowe skorzystaj z dodatkowych narzędzi wsparcia handlu B2B
Dodaj video ofertę.


66% Internautów przyznało, że już robiło zakupy w sieci. Nadal jest jednak miejsce na wzrost. W najbardziej rozwiniętych krajach zakupy w sieci robi 90 proc. użytkowników internetu.
Według badań Gemiusa e-sklepy w Polsce osiągną w 2010 roku obroty przekraczające 15 mld zł. E-commerce w Polsce rośnie w tempie 30-50 proc. rocznie. Rośnie też zainteresowanie klientów taką formą zakupów.

Pojawiają się pytania.
Jak zatem wzmocnić swoje działania marketingowe? Jak się wyróżnić wśród konkurencji? Jak wypozycjonować oferty i sam sklep? Ale przede wszystkim, jak zwiększyć sprzedaż?

Odpowiedź jest prosta. Dodając ogłoszenie do naszej darmowej giełdy http://opakowania.com.pl/Oferty/

Sprawdźcie nas sami, jak szybko Wasze ogłoszenie wypozycjonuje się w wyszukiwarkach internetowych i jak szybko przełoży się to na Waszą sprzedaż.

Korzystając z importera produktów można dodać cały asortyment dostępny w Waszym sklepie od razu.
Nie pobieramy opłat za dodanie ofert ani za kliknięcia, jak w porównywarkach cen, a nasz działa reklamy "uszyje" Waszej Firmie kampanie na miarę http://marketeo.com/kampania-szyta-na-miare.html

Grupa MARKETEO.COM SA w liczbach w roku 2009.
5 milionów użytkowników, 29 milionów odsłon, 100 tysięcy firm, 29 portali branżowych, międzynarodowa platforma handlowa marketeo.com
Z naszej platformy korzystają firmy ze 220 krajów w tym najczęściej z Polski, Rosji, Chin, USA, Niemiec, Wielkiej Brytanii i Ukrainy

Nowy Rok zaczęliśmy od zakończenia fazy modernizacji wszystkich naszych portali, nowe funkcjonalności, nowa szata graficzna, nowy panel administracyjny, oraz powiększyliśmy naszą rodzinę portali o 5 kolejnych.
A że każdy nasz Użytkownik jest dla nas wyjątkowy stworzyliśmy - Indywidualne szablony z pakietem PRO. (Moje Marketeo-Mój Profil)

Zapraszamy do współpracy.

AB
Źródło: ''