Data rozpoczęcia
2016-03-08
Data zakończenia
2016-03-10
Miejsce
Nadarzyn k. Warszawy
Organizator
Holding Ptak S. A.

Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań WARSAW PACK odbędą się w dniach 8 - 10 marca 2016 roku w nowoczesnym Międzynarodowym Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Warsaw Expo.

WARSAW PACK 2016

Targi są jednym z największych wydarzeń branży opakowaniowej w Polsce. W tegorocznej edycji zobaczymy podział na 3 salony tematyczne:

 • Salon maszyn i urządzeń do pakowania,
 • Salon opakowań,
 • Salon logistyki pakowania i magazynowania.

Impreza jest jednym z największych spotkań branżowych B2B o charakterze kooperacyjno-kontraktacyjnym. Podczas targów nie zabraknie dodatkowych wydarzeń. Równolegle odbędzie się Międzynarodowa Giełda Kooperacyjna Warsaw Pack 2016. Pozwoli ona na zorganizowanie spotkanie dostawców produktów i towarów do pakowania oraz ich klientów z wielu branż przemysłowych, od przetwórstwa spożywczego, poprzez branżę kosmetyczną i chemiczną, po logistykę magazynową. Ponadto podczas imprezy zaplanowano wiele wydarzeń branżowych:  seminaria, konferencje, warsztaty, prezentacja nowych produktów i rozwiązań.  

Wystawcy
Targi są najlepszą okazją do pozyskiwania klientów oraz zawierania biznesowych kontraktów. Tematyka i program zapewniają gwarancję wysokiej frekwencji za strony potencjalnych klienktów. Wśród wystawców znajdą się firmy z Polski oraz zagranicy. Uczestnicy będą poruszać się w takich branżach jak: maszyny do pakowania, systemy pakowania, linie pakujące, opakowania i materiały do pakowania, logistyka pakowania, logistyka magazynowa, etykietowanie i inne. 

Odwiedzający
Zgodnie z modelem targów,wśród odwiedzających znajdą się osoby decyzyjne, reprezentanci działów technicznych i handlowych branży przetwórstwa rolno-spożywczego, branży kosmetycznej i chemicznej, branży farmaceutycznej, logistyki magazynowej i branż powiązanych.

Działy branżowe:

 • maszyny i urządzenia do pakowania, 
 • kompletne linie i systemy do pakowania,
 • systemy napełniania i dozowania,
 • opakowania z tworzyw sztucznych, kartonu, papieru, szkła, drewna, metalu i innych materiałów,
 • systemy transportu wewnętrznego i magazynowania,
 • systemy pomiarowe, ważące, etykietujące oraz wiele innych 

Organizatorem targów jest Holding Ptak S. A. to doświadczony organizator wielu międzynarodowych imprez targowych, konferencji i pokazów komercyjnych.


Komentarze

 • Warsaw + Ptak = ?

  Holding Ptak S. A. to doświadczony organizator wielu międzynarodowych imprez targowych, konferencji i pokazów komercyjnych ....... taaaa! Jak tak mają wyglądać profesjonalne Targi Ptaka to ja dziękuję!