APR Solutions s.r.l., którego wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest firma Avargraf, oficjalne zaanonsował wprowadzenie na rynek nowych modeli swoich urządzeń - MAXI. Po raz pierwszy ich prezentacja będzie miała miejsce podczas Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack 2019, które będą się odbywać w dniach 5-7 marca w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy. Avargraf zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska nr 36 w hali E. Nieco później, w dniach 12-14 marca urządzenia będą prezentowane na wystawie CCE International Corrugated & Carton Exhibition, która odbędzie się w Monachium na terenach Munich Trade Fair Center. Firma APR Solutions s.r.l. zaprasza wszystkich zainteresowanych na swoje stoisko nr 928 w hali B6.

Warsaw Pack 2019: Światowa premiera nowych urządzeń APR Solutions na stoisku firmy Avargraf

APR Solutions s.r.l, podążając za zmieniającymi się potrzebami rynku, koncentruje się na rozwijaniu i produkcji maszyn do przetwarzania papieru i kartonu dla wykończeniowego i opakowaniowego sektora branży poligraficznej, a także rozwiązań dotyczących aplikacji taśm klejących dla potrzeb innych gałęzi przemysłu. W tym roku oficjalnie wprowadzone zostaną na rynek nowe modele maszyn tej firmy - MAXI o szerokości 1600 i 2200 mm. Występują one w wersjach pół- oraz w pełni automatycznych maszyn do aplikacji taśm i produkcji pudeł klejonych liniowo oraz prostych kopert. Maszyny te dedykowane są do pracy na kartonie i tekturze falistej. Producent rozszerzył również ofertę aplikatorów i proponuje obecnie pięć różnych systemów nanoszenia taśm. Są to:

  • taśma dwustronna (aplikatory RAP25, RAP 50 i RAP100) i jednostronna taśma samoprzylepna; 
  • taśma zrywająca (aplikator RAP STRIP); 
  • taśma silikonowa (aplikator RAP SIL, współpracujący z systemem klejenia); 
  • taśma magnetyczna (aplikator RAP MAG);
  • system do przewijania.

Podczas Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack 2019 na stoisku firmy Avargraf odbędzie się światowa premiera dwóch zupełnie nowych maszyn:

  • MAXI Athos 160 z podajnikiem ręcznym i pełną gamą aplikatorów taśm;
  • MAXI Box 160 z ręcznym podajnikiem do produkcji pudeł klejonych liniowo. 

Te same modele będzie można zobaczyć także na stoisku producenta - firmy APR Solutions podczas wystawy CCE International. 

- „Wraz z firmą APR Solutions już dziś serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas na targach w Warszawie – mówi Sławomir Kugaudo, prezes firmy Avargraf. - Zmiany w społeczeństwie, kulturze, gospodarce, a zwłaszcza Internet generują nowe potrzeby w różnych sektorach rynku. Innowacyjny dostawca musi podążać za tymi trendami, aby zadowolić swoich klientów. Nowe maszyny w naszej ofercie są odpowiedzią na te potrzeby. Dlatego warto spotkać się nami podczas targów Warsaw Pack lub odwiedzić stoisko firmy APR Solutions s.r.l w Monachium, aby przybliżyć sobie ich możliwości. Już dziś zapowiadamy ciekawe prezentacje. Jesteśmy też do dyspozycji naszych gości, chętnie podpowiemy im jakie rozwiązania są dopasowane do ich aktualnych oczekiwań, zarówno z oferty APR Solutions s.r.l., jak również innych dostawców, jakich reprezentujemy na polskim rynku”. 

 

Źródło: Avargraf