W dniach 26-28 maja 2021 na terenie Ptak Warsaw Expo będą miały miejsce dwie imprezy targowe: Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań - Warsaw Pack oraz Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych - Food Tech Expo. Wydarzenia zrzeszające branżę opakowań oraz producentów żywności będą niepowtarzalną okazją do poznania szerokiej gamy firm, których oferty i usługi zapewnią różnokierunkowy, a przy tym kompleksowy rozwój przedsiębiorstwa.

warsaw pack

Centrum targowo-kongresowe Ptak Warsaw Expo już po raz szósty gościć będzie przedstawicieli wszystkich gałęzi branży opakowaniowej. Targi Warsaw Pack od lat cieszą się sporym uznaniem, o czym świadczy wiele pozytywnych opinii wystawców, którzy wzięli udział w poprzednich edycjach tego wydarzenia. Wiele komentarzy wskazuje na to, że Targi Techniki Pakowania i Opakowań w Ptak Warsaw Expo z roku na rok rosną w siłę, gromadząc coraz więcej chętnych do udziału w imprezie - Jesteśmy z wami od samego początku (…) Warsaw Pack będzie numerem jeden, jeśli chodzi o tragi tego typu w Polsce - mówił Paweł Piątek, Menadżer Działu Handlowego firmy POLPAK podczas IV edycji wydarzenia.

 Warsaw Pack to platforma, która gwarantuje dogodne i profesjonalne warunki do nawiązania biznesowej współpracy. Podczas VI edycji targów nie zabraknie dedykowanych stref tematycznych ułatwiających szybsze dotarcie do konkretnych stoisk, takich jak: Strefa Automatyki i Robotyki, Strefa E-Commerce, Strefa Logistyki i Magazynowania, Strefa Opakowań, Strefa Techniki Pakowania, Strefa Etykiet, Etykietowania i Druku, czy specjalnej strefy - sprzyjającej rozmowom handlowym.

Targi to idealna okazja do tego, aby poznać najnowsze trendy branżowe, nawiązać nowe kontakty biznesowe, a także możliwość zdobycia cennej wiedzy i doświadczenia.

Więcej informacji dotyczących Warsaw Pack: https://warsawpack.pl/

Zachęcamy do zapoznania się z opinią niektórych wystawców biorących udział w IV edycji targów Warsaw Pack: https://www.youtube.com/watch?v=aMd8y0saY0w&feature=emb_logo

foodtech 2021

Food Tech Expo - druga impreza, która wystartuje 26 maja 2021 w Ptak Warsaw Expo, to wydarzenie dedykowane przedstawicielom branży producentów żywności. Podczas trzech dni trwania Targów Technologii Spożywczych wystawcy zaprezentują rozwiązania w mieszaniu, napowietrzaniu, porcjowaniu, chłodzeniu, nalewaniu, dozowaniu, zmrażaniu i wielu innych technikach potrzebnych do wytworzenia żywności najwyższej jakości. Przedstawienie szerokiej oferty producentów oraz dystrybutorów maszyn służących do przetwórstwa i produkcji spożywczej, a także technologii zwiększających bezpieczeństwo żywności oraz prezentacja dodatków i komponentów - umożliwi kompleksowe zaopatrzenie całego ciągu produkcyjnego, co pozwoli na stworzenie odpowiedniego produktu dla każdego, nawet najbardziej wymagającego konsumenta. Ponadto, poznanie ogromnej gamy urządzeń, najnowocześniejszych technologii i cennego know-how podczas targów, przyczyni się do automatyzacji produkcji, gwarantując optymalizację kosztów i zwiększenie konkurencyjności na rynku branży spożywczej. W trakcie imprezy każdy profesjonalista znajdzie interesujący go sektor, począwszy od maszyn i urządzeń dla przemysłu mięsnego, drobiarskiego czy rybnego, poprzez zaplecze technologiczne dla przemysłu owocowo-warzywnego, cukierniczego, makaronowego, młynarskiego, czy olejarskiego, kończąc na urządzeniach dla przemysłu wód i napojów oraz alkoholi.

Więcej informacji dotyczących Food Tech Expo: https://foodtechexpo.pl/

Po wielu miesiącach przestoju spowodowanego pandemią Covid-19 i wynikającymi z niej obostrzeniami Ptak Warsaw Expo powraca do organizacji targów, wierząc, że stworzenie platformy umożliwiającej wymianę poglądów na temat szans i zagrożeń przed jakimi stoją poszczególne branże, a także odnowienie i nawiązanie nowych relacji biznesowych między przedstawicielami firm w dogodnych warunkach, przyczyni się do dynamizacji wielu procesów w różnych sektorach przemysłu, co pozytywnie wpłynie na rozwój pojedynczych przedsiębiorstw i całej gospodarki.

Targi odbywają się w Ptak Warsaw Expo, Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn. Bilety na targi będą dostępne w przedsprzedaży internetowej oraz na miejscu w recepcjach podczas trwania targów Warsaw Pack. Wszystkie osoby, które dokonają rejestracji online lub w biurze targowym otrzymają bezpłatną wejściówkę. Na terenie hal znajdują się szatnie, gdzie będzie można zostawić również małą walizkę.