Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań – Warsaw Pack nie odbędą się w planowanym wcześniej, majowym terminie. Wydarzenie dedykowane branży opakowań będzie miało miejsce w dniach 23-25 listopada 2021 w Ptak Warsaw Expo.

warsaw pack 2021 data

Sytuacja związana z pandemią koronawirusa postawiła nas wszystkich w obliczu wielu wyzwań, a także koniecznością całkowitego przeorganizowania kalendarza wydarzeń. Organizatorzy targów - Ptak Warsaw Expo - meldują gotowość do pomyślnego, a przede wszystkim bezpiecznego powrotu do hal targowych, jednak ze względu na obowiązujące restrykcje i zakaz organizowania dużych imprez, planowane na wiosnę tego roku wydarzenia musiały zostać przełożone na późniejszy termin. Nowy, jesienny termin Warsaw Pack stanowi większą gwarancję tego, że kolejne edycje pozwolą na efektywną sprzedaż i promocję produktów, ułatwią międzynarodową ekspansję rodzimym wystawcom, a dla odwiedzających targi profesjonalistów będą stanowić kompendium wiedzy i przegląd aktualnych trendów.

Warsaw Pack rośnie w siłę

W dniach 23-25 listopada 2021 centrum targowo-kongresowe Ptak Warsaw Expo już po raz szósty gościć będzie przedstawicieli wszystkich gałęzi branży opakowaniowej. Targi Warsaw Pack od lat cieszą się sporym uznaniem, o czym świadczy wiele pozytywnych opinii wystawców, którzy wzięli udział w poprzednich edycjach tego wydarzenia. Targi Techniki Pakowania i Opakowań w Ptak Warsaw Expo z roku na rok rosną w siłę, gromadząc coraz więcej chętnych do udziału w imprezie. Zainteresowanych udziałem w wydarzeniu przybywa zarówno po stronie wystawców, jak i odwiedzających. Wraz ze wzrostem zainteresowania – rosną oczekiwania względem organizatora, wobec czego podczas najbliższej edycji wystawcy będą mieli do dyspozycji aż 40 000 m2 powierzchni wystawienniczej, czyli dwa razy więcej niż w poprzednich latach.

Warsaw Pack to platforma, która gwarantuje dogodne i profesjonalne warunki do nawiązania biznesowej współpracy, a także poznania innowacyjnych trendów dostępnych na rynku opakowań, które omawiane będą podczas konferencji przygotowanej przez Polską Izbę Opakowań, Sieć Badawczą Łukasiewicz – Instytut Biopolimerów i Włókien Chemicznych oraz COBRO – Centrum Badawczo-Rozwojowe Opakowań. Obecni na targach wystawcy będą mieli także okazję wziąć udział w konkursie na “Innowacyjne Opakowanie”. Chętni do udziału w plebiscycie mogą zgłaszać swoje produkty wypełniając FORMULARZ. Warto wziąć udział i zgłosić swój produkt, gdyż na zwycięzcę czeka główna nagroda o wartości ponad 76 tysięcy złotych! Podczas VI edycji targów nie zabraknie dedykowanych stref tematycznych, ułatwiających szybsze dotarcie do konkretnych stoisk, czy specjalnej strefy – sprzyjającej rozmowom handlowym.

Doskonała platforma handlowa

W dniach 23-25 listopada 2021 na terenie Ptak Warsaw Expo będą miały miejsce dwie imprezy targowe. Obok Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Opakowań – Warsaw Pack, w tym samym czasie odbędą się Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych – Food Tech Expo. Wydarzenia zrzeszające branżę opakowań oraz producentów żywności będą niepowtarzalną okazją do poznania szerokiej gamy firm, których oferty i usługi zapewnią różnokierunkowy, a przy tym kompleksowy rozwój przedsiębiorstwa.

Więcej informacji dotyczących Warsaw Pack 2021: https://warsawpack.pl/